در این قسمت از مقاله سعی داریم ۱۰ تا  بهترین باشگاه بیلیارد را برای شما معرفی کنیم . اگر شما نیز از علاقه مندان بیلیارد هستید با ما همراه باشید تا برای این ورزش خاص بهترین باشگاه ها را بشناسید .

بیلیارد یکی از ورزشگاه مختص است که هر فردی ممکن است به آن علاقه مند نباشد ولی طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد . متاسفانه در سال های گذشته به طور کلی این ورزش در کشورمان ممنوع بود ولی امروزه باشگاه های مختلفی فرصتی بسیار ارزشمند را برای طرفداران بیلیارد فراهم ساخته است .

ما اینجا هستیم تا برای شما بهترین باشگاه بیلیارد را معرفی کنیم در لیست ما ده باشگاه بهتر جا گرفته است . علاوه بر معرفی اسامی آن ها و البته آدرس دقیق هر کدام سعی کرده ایم اطلاعاتی در مورد هر کدام از آنها را در اختیار شما قرار دهیم . با شناخت ۱۰ تا از بهترین باشگاه ها اینبار می توانید برای بازی یکی از آن ها را رزرو کنید و از خدمات ارائه شده بهره مند شوید .

Figure 1بررسی بهترین باشگاه بیلیارد

معرفی بهترین باشگاه های بیلیارد در تهران

1- باشگاه بیلیارد بام تهران

باشگاه بیلیارد بام تهران در رتبه ی اول بهترین باشگاه بیلیارد در لیست ما می باشد . این باشگاه با ارائه ی بهترین خدمات در این زمینه همواره مورد استقبال عمومی و محبوبیت طرفداران بیلیارد بوده است .

هزینه هایی که در این باشگاه به عنوان یکی از بهترین باشگاه بیلیارد از شما درخواست می شود متاسفانه زیاد است و ممکن است برای برخی از افراد بیشتر از بودجه ی در نظر گرفته باشد ولی ناگفته نماند خدمات اراّه شده در این باشگاه نیز بسیار عالی و با کیفیت خوب است و این امر دلیل هزینه های زیاد می باشد .

اگر به فکر هزینه های پیشنهادی نیستید به شما پیشنهاد می کنیم تجربه بیلیارد را در باشگاه بام تهران به عنوان یکی از بهترین باشگاه بیلیارد از دست ندهید . همین اکنون فرصت را غنیمت شمرده و به همراه دوستان خود یک تجربه ی بی نظیر را نصیب خود کنید . تردیدی نیست که عاشق این مکان خواهید بود و برای دفعات بعد حتما دوستان خود را نیز دعوت خواهید کرد

آدرس دقیق باشگاه بام تهران:  ولنجک، نبش خیابان بیستم.

2- باشگاه بیلیارد Odal

باشگاه بیلیارد Odal در دومین لیست بهترین باشگاه بیلیارد جا می گیرد .این باشگاه نیز خدمات عالی برای کاربران خود ارائه می دهد . انتخاب باشگاه بیلیارد اگر چه برای برخی از افراد فقط جنبه ی سرگرمی دارد ولی  برای افراد دیگر با توجه به علاقه ای که به این نوع بازهای دارند بیشتر از یک سرگرمی می باشد.

به همین دلیل آن ها تمایل دارند در انتخاب بهترین باشگاه بیلیارد زمان کافی را صرف کنند تا بتوانند نتایج خوبی را کسب کنند . در صورتی که شما بتوانید پا فراتر از رویاهای خود بگذارید و این بازی را نه تنها برای سرگرمی بلکه به عنوان یک رشته ی تخصص ببینید و با این دیدگاه آموزش ببینید به آسانی می توانید تجربه ی کافی در این زمینه را کسب کرده و در مسابقات برگزار شده رتبه ی خوبی کسب کنید و همچنین به بازی های ملی برگزار شده نیز راه پیدا کنید .

رویاهای خود را محدود نکنید . فقط به علایق خود ارزش دهید با علاقه ای که دارید همیشه در هر جا که هستید می توانید موفق باشید با این توضیحات باشگاه یاد شده به عنوان یکی از بهترین باشگاه بیلیارد شما را در رسیدن به اهداف عالی خود یاری خواهد کرد .

آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، کوچه شهید رامین عبقری، شاخه شمالی، شماره ۲۸

3- کلوپ بیلیارد پاپلی

کلوپ بیلیارد پاپلی در سومین طبقه ی لیست بهترین باشگاه بیلیارد جا می گیرد . این کلوپ دارای فضای دلنشین و زیبای دارد که هر فردی را به خود عاشق خواهد کرد . به شدت تجربه بیلیارد را در این باشگاه برای شما توصیه می کنیم .

هزینه های درخواستی برای بازی بیلیارد در این باشگاه تا حدودی معقول است به همین دلیل طرفداران مختلفی دارد و البته با توجه به محوطه ی شیک و دکوراسیون داخلی خاص توانسته است همواره مورد محبوبیت افراد قرار بگیرد .

از رنگ های مختلفی برای تزیین دکوراسیون داخلی این باشگاه استفاده شده است و این امر حس هنری این فضا را گسترش داده است اگر شما فردی با احساس هستید و تمایل دارید دوستان خود را به یک بازی بیلیارد در یک محیطی شیک دعوت کنید بدون ترید این مکان مناسبترین باشگاه برای شما است . اگر از طرفداران بیلیارد هستید برای یکبار  هم که شده تجربه ی بازی بیلیارد را در این باشگاه که به عنوان یکی از بهترین باشگاه بیلیارد می باشد از دست ندهید .

آدرس: ونک، شیراز شمالی، نبش کوچه نرگس، پلاک ۷۱

4- بیلیارد تهران –  شاهانی

باشگاه بیلیارد_شاهانی در چهارمین لیست بهترین باشگاه بیلیارد قرار دارد . این باشگاه به بزرگی فضای موجود برای بازی بیلیارد نیز شهرت دارد . معمولا باشگاه های بیلیارد با توجه به طرفداران خاص خود همواره شلوغ بوده و در برخی مواقع برای بهره مند باید از قبل رزرواسیون را انجام دهید ولی باشگاه تهران_شاهانی با توجه به امکانات زیاد هیچ گاه آنقدر شلوغ نخواهد بود که شما فرصت برای تجربه ی این بازی را نداشته باشید .

همیشه در این باشگاه که یکی از بهترین باشگاه بیلیارد است فرصت برای شما فراهم است .هزینه های درخواستی در این باشگاه بسیار معقول می باشد به همین دلیل نگران هزینه های گزاف نخواهید بود . اگر شما نیز همانند من از طرفداران شدید بیلیارد هستید حتما تجربه ی بازی بیلیارد را در همه ی این باشگاه ها را احساس کنید .

در این صورت می توانید برای ادامه یکی از آن ها را انتخاب کنید و یا اگر به عنوان سرگرمی فقط در این باشگاه ها حضور دارید هر بار تجربه بازی در یکی از آن ها را از دست ندهید .

آدرس: پاسداران شمالی، نرسیده به سه راه اقدسیه، پلاک ۷۸۶

5- باشگاه بیلیارد کلاسیک

باشگاه بیلیارد کلاسیک یکی دیگر از  بهترین باشگاه بیلیارد است که در رتبه ی پنجم لیست ما جا گرفته است . این باشگاه دارای بهترین کیفیت و ابزارها بوده و به همین دلیل همواره مورد استقبال عمومی بوده است .معمولا افرادی که به دنبال محیطی دنج هستند به این باشگاه مراجعه می کنند .

شاید در این باشگاه نتوانید افرادی را پیدا کنید که به صورت حرفه ای بیلیارد را دنبال می کنند و در عوض می توانند مانند خودتان دوستانی را ملاقات کنید که از این بازی به عنوان سرگرمی لذت می برند . در باشگاه بیلیارد کلاسیک خدمات کافی برای افرادی که در آنجا حضور دارند فراهم است .

عده ای از افراد اگرچه نارضایتی هایی در مورد محیط و دکوراسیون داخلی این باشگاه  داشته اند ولی این امر باعث نشده که طرفداران آن از حضور در این باشگاه از بین ببرد . اگر شما نیز دوستان قدیمی دارید که به بیلیارد علاقه مند هستند می توانید آنها را برای یک مسابقه ی هیجان انگیز در باشگاه کلاسیک دعوت کرده و خاطرات به یاد ماندنی را برای خود فراهم کنید

آدرس: شهرک قدس، بلوار دریا، بین پاکنژاد و مطهری، پلاک ۷۵، جنب کانون زبان سعادت آباد، درب پارکینگ

 

6- باشگاه بیلیارد اریکه – بهترین  باشگاه بیلیارد برای خانواده

باشگاه بیلیارد اریکه نیز از دیگر بهترین باشگاه بیلیارد است که در لیست ششمین باشگاه پرمخاطب قرار می گیرد . این باشگاه یک دلیل مهمی برای محبوبیت دارد و آن این است که فرصتی بی نظیر برای بازی بیلیارد به همراه خانواده در این باشگاه فراهم است .

شما به همراه خانواده و عزیزان خود می توانید تجربه ی به یاد ماندنی بازی بیلیارد را داشته باشید . ما به شدت فرصت حضور در این باشگاه را برای شما تاکید می کنیم . فضای بسیار شیک با بهترین امکانات در انتظار شما است .

این باشگاه حتی اگر به دلیل فراهم کردن فرصتی بی نظیر برای خانواده در بین بهترین باشگاه بیلیارد قرار نمی گرفت به دلیل دکوراسیون داخلی فوق العاده مورد استقبال بود.  از مزیت های اصلی آن کیفیت بالای فًا و همه ابزارهای موجود است .

حتی اگر به بازی بیلیارد نیز علاقه مند نیستید بدون تردید با حضور در این مکان عاشق آن خواهید شد . اگر شما نیز همانند من دوستانی دارید که هیچ گونه تمایلی به بازی بیلیارد ندارند برای یکبار هم که شده آن ها را به این باشگاه یکی از بهترین باشگاه بیلیارد دعوت کنید به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

آدرس: شهرک غرب، بلوار فرحزادی، نبش ارغوان غربی

7- باشگاه بیلیارد سفیر سبز

باشگاه بیلیارد سبز از دیگر باشگاه های محبوب است که در هفتمین لیست بهترین باشگاه ما جا گرفته است . از مهمترین مزیت این باشگاه می توان به هزینه های بسیار معقول آن اشاره کرد که سبب محبوبیت بیش از حد آن شده است . این باشگاه نیز با ارائه ی خدمات باکیفیت در بین بهترین باشگاه بیلیارد جا گرفته است و همواره علاقه مندان به بیلیارد را می توان در آن جا مشاهده کرد .

افرادی که به صورت حرفه ای این ورزش را دنبال می کنند برای اینکه در هزینه ها بتوانند صرفه جویی کنند همواره باشگاه بیلیارد سبز را در اولویت خود قرار می دهند به همین دلیل با حضور در این باشگاه همواره فرصت بازدید افراد حرفه ای در این زمینه برای شما خواهد بود که سبب می شود انگیزه تان برای بازی بیلیارد افزایش یابد و شما نیز آن را به عنوان یک بازی اصلی در نظر گرفته و به صورت حرفه ای دنبال کنید

آدرس: سیدجمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد)، نبش خیابان فراهانی پور، پلاک ۲۵

8-باشگاه بیلیارد کویر

باشگاه بیلیارد کویر در رتبه ی هشتمین باشگاه در لیست ما می باشد این باشگاه  نیز به دلیل داشتن مزیت های منحصر به فرد از جمله دسترسی آسان از نواحی مختلف جزو بهترین باشگاه بیلیارد است .به شما پیشنهاد می کنیم فرصت بازی بیلیارد در این مکان را نیز از دست ندهید اگر موقعیت مکانی نزدیک به آن را دارید بدون تردید این باشگاه جزو باشگاه های محبوب شما خواهد بود . در صورت رضایت آن را به دوستان خود نیز معرفی کنید . اوقات خوشی در این مکان در انتظار شما است

آدرس: میدان امام خمینی، خیابان فردوسی جنوبی، پاساژ مرکزی، پلاک ۴۳۷

9- کلوپ بیلیارد اول

کلوپ بیلیارد اول از دیگر بهترین باشگاه بیلیارد است که در رتبه ی نهم قرار گرفته است . این رتبه بندی بر اساس معیارهایی است که ما در نظر گرفته ایم وگرنه همه ی باشگاه های بیلیارد یاد شده در این بخش جزو بهترین باشگاه بیلیارد بوده و از محبوبیت بالایی برخوردار است . ما حضور در همه ی آن ها را برای شما پیشنهاد می کنیم بدون تردید شما با معیارهایی که دارید می توانید یکی از بهترین آن ها را در اولویت قرار دهید .

آدرس: تهرانپارس، فلکه اول، خیابان ۱۴۲ غربی، بعد از خیابان کیخسروی، پلاک

10- بیلیارد قصر موج – دارای سالن مجزا برای بانوان

باشگاه بیلیارد قصر موج یکی دیگر از بهترین باشگاه بیلیارد است که همواره مورد توجه و محبوبیت است ‌ . این باشگاه به دلیل دارا بودن سالن مجزا برای بانوان نیز توانسته است محبوبیت ویژه ای را کسب کنند . بانوانی که به این بازی علاقه مند هستند می توانند به همراه دوستان خود لحظات خوبی را برای خود فراهم کنند . این باشگاه به دلیل داشتن این ویژگی منحصر به فرد همواره مورد توجه و علاقه ی بانوان بوده است . کیفیت عالی در همه ی ابزارهای موجود و البته ظاهر و فضای داخلی این باشگاه موجود است .

آدرس: خیابان پیروزی، مقابل خیابان پنجم، پلاک ۹۶۷

در انتخاب بهترین باشگاه علاوه بر اینکه متن نوشته شده را خواندید و تا حدودی شناخت کافی برای شما فراهم شد سعی کنید با حضور در این باشگاه ها ارزیابی دیگری نیز داشته باشید .در برخی مواقع ممکن است باشگاهی که از نظر ما در رتبه ی هفتم قرار دارد از نظر شما در رتبه ی اول قرار بگیرد زیرا هر فردی معیارهای مختلفی را مد نظر قرار می دهد ولی همه ی باشگاه های یاد شده در این بخش خدمات خوب با کیفیت عالی را برای شما فراهم می کنند . اگر از طرفداران شدید این بازی هستید توصیه می کنیم فرصت بازی در همه ی آن ها را تجربه کنید . لحظات خوشی داشته باشید