بهترین آژانس مسافرتی  باید دارای چه ویژگیهایی باشد؟ آیا فکر می کنید صرفا وجود این آژانس ها در شهر شما می تواند نیاز شما را برای یک سفر زیبا و به یاد ماندنی تامین کند؟.ما در این مطلب سعی داریم تا ضمن معرفی 10 تا از بهترین آژانس های مسافرتی در ایران همچنین شما را با  ویژگیها و سایر مواردی که برای انتخاب بهترین آژانس مسافرتی  باید رعایت کنید آشنا سازیم. بنابراین توصیه می کنیم که اگر قصد دارید در این زمینه اطلاعات مناسبی کسب کنید حتما تا انتهای این مطلب نیز با ما همراه باشید.

 

از چه طریقی می توانم بهترین آژانس مسافرتی  را پیدا کنم؟

این یک سوال پر تکرار برای مسافرانی است که قصد دارند تا بهترین آژانس مسافرتی  را انتخاب کنند. برای این کار البته اگر فکر می کنید می توانید از وقتتان  و انرژیتان مایه بگذارید می توانید با مراجعه به چند مورد از دفاتر آژانس های مسافرتی در بین این موارد و مقایسه ای که انجام می دهید بهترین آژانس مسافرتی  را تشخیص داده و از همانجا یک سفر زیبا را آغاز کنید. ولی اگر باز هم مردد بودید می توانید به اطلاعات و تجربیات دیگران در این زمینه مراجعه کنید.

البته به شرطی که این افراد نیز در این زمینه به عنوان یک منبع موثق برای شما به شمار بیایند. همچنین مراجعه به اینترنت می تواند یکی از بهترین راه ها برای دستیابی به بهترین آژانس مسافرتی  در ایران باشد. این کار را نه تنها شما بلکه اغلب افرادی که به نوعی قصد دارند از چند و چون و کیفیت خدمات این آژانسها سر در بیاورند انجام می دهند. بنابراین اینترنت اگر بهترین راه برای انتخاب آژانس مورد نظر شما نباشد قطعا یکی از بهترین پیشنهادهای ما به شما برای انتخاب این آژانس ها می باشد.

در جستجوی اینترنتی البته می توانید به رتبه بندی گوگل برای این آژانس ها توجه داشته باشید چرا که معمولا آژانس هایی که در این جستجوگر به عنوان برترین ها و در رنکینگ گوگل به عنوان بهترین آژانس مسافرتی  نمایش داده می شوند به دلیل توجه و حساسیت مدیران آنها غالبا بدون اغراق در زمره بهترین ها  هم به شمار می روند.

بهترین آژانس مسافرتی  و نقش آن در صنعت گردشگری

امروزه با وجود امکانات و پیشرفت هایی که بشر در زمینه حمل و نقل و ناوگان های مسافرتی کسب کرده است دیگر لزومی ندارد تا برای سیاحت و مسافرت از سایر شهرها و نقاط دیدنی جهان روزها در راه باشید. مسافرتی که توام با خستگی و اضطراب بوده و در بازگشت نیز فرد را دچار خستگی مضاعف کند از تعریف و تعبیر منطقی آن خارج شده و صرفا یک نوع رنج بیهوده است. از همین رو تجهیز ناوگان های هوایی، دریایی و زمینی از قبیل انواع هواپیماهای مسافرتی، کشتی ها یا قطار و حتی اتوبوس هایی با امکانات رفاهی مناسب به منظور رعایت حال مسافران توانسته است صنعت گردشگری را متحول سازد.

اگر در گذشته برای رفتن به هندوستان و دیدن زیبایی های تاج محل یا دهلی نو و سایر نقاط این کشور یا سفر به استانبول و جزایر زیبای آن لازم بود تا از کاروان ها و قافله ها و راه های مختلف زمینی و دریایی که در نوع خود مخاطره آمیز به شمار می رفتند استفاده می شد امروزه دیگر شما برای رفتن به هر نقطه از جهان کافیست فقط اراده کنید  با پس اندازی مختصر در کمترین زمان ممکن در آن نقطه از جهان حضور پیدا کنید.

شما با مراجعه به بهترین آژانس مسافرتی  در شهر یا هر نقطه از کشور می توانید ضمن گرفتن راهنمایی های لازم از خدماتی که این آژانس ها در قالب تورهای سیاحتی و مسافرتی برای شما فراهم می نمایند برخوردار شوید. ولی آیا فکر می کنید  می توانید هر آژانس مسافرتی   را به عنوان بهترین آژانس مسافرتی  انتخاب کنید به طوری که بتواند تمام توقعات شما را در این زمینه برآورده سازد؟. برای انتخاب بهترین آژانس مسافرتی لازم است تا ابتدا نکاتی را در این زمینه رعایت کنید.

هر آن چه که باید برای انتخاب بهترین آژانس مسافرتی  باید رعایت کنید

این موارد عبارتند از:

 • دارا بودن مجوز های بند ب و الف
 • امکان رزرو هتل
 • بهره گیری از خدمات آنلاین
 • داشتن تورهای گردشگری و سیاحتی متنوع
 • مدیریت و برنامه ریزی دقیق و منظم در بهترین آژانس مسافرتی
 • ارائه تورهای با کیفیت
 • سوابق کاری درخشان
 • مشتری مداری؛ اصل و اساس بهترین آژانس مسافرتی
 • داشتن راهنمای حرفه ای در تورهای گردشگری
 • بهره مندی از تخفیف های مناسب
 • پرسنل و کارکنان حرفه ای

در ادامه سعی می کنیم تا به فراخور و به طور اختصار این نکات را مورد بحث و ارزیابی قرار دهیم.

دارا بودن مجوز های بند ب و الف

از مهمترین مجوزهای لازم برای هر یک از آژانس های مسافرتی و هواپیمایی بهره مندی از مجوز بند ب و الف می باشد. این مجوزها به ترتیب توسط صنایع دستی و گردشگری و همچنین سازمان میراث فرهنگی و نیز سازمان هواپیمایی کشور به این آژانس ها اعطا می شود. بنابراین دارا بودن این مجوزها به معنای قانونی بودن فعالیت آنها نیز می باشد. از همین رو یکی از اساسی ترین ملاک ها برای شناسایی بهترین آژانس مسافرتی  در ایران را می توان منوط به دارا بودن مجوزهای بند ب و بند الف دانست. بنابراین  در اولین گام به منظور شناسایی بهترین آژانس مسافرتی  لازم است  از دارا بودن این مجوزها اطمینان حاصل کنید.

 

امکان رزرو هتل

از جمله خدماتی که در آژانس های مسافرتی به آن توجه می شود امکان رزرو هتل در مقصد می باشد یعنی بهترین آژانس مسافرتی که شما باید انتخاب کنید  لازم است تا هم در داخل کشور و هم در تورهای خارجی از این مزیت بهره مند باشد. در واقع دارا بودن امکان رزرو هتل بدین معنی است که شما با یک مجموعه حرفه ای و دارای دیسیپلین و نظم خاصی مواجه هستید که به رفاه شما قبل از سایر موارد اهمیت می دهد و این یک امتیاز مثبت برای یک آژانس مسافرتی  محسوب می شود که می تواند آن را در ردیف بهترین آژانس مسافرتی  قرار دهد.

بهره گیری از خدمات آنلاین

شما باید بتوانید ضمن این که در محل این آژانس حضور پیدا می کنید در صورت لزوم به ثبت نام و سایر خدمات اینترنتی در آژانس مربوطه هم دسترسی داشته باشید. از همین رو اغلب آژانس های مسافرتی از سایت های معتبری با پشتیبانی های لازم نیز برخوردار هستند که می توانند در این زمینه خدمات آنلاین از قبیل رزرو آنلاین یا پرداخت های مربوط به هزینه های بلیط و تعیین نوع تور مربوطه را نیز انجام دهند. بنابراین داشتن یک وب سایت که ارائه دهنده خدمات آنلاین به مشتریان و مسافرین باشد می تواند آنها را از سردرگمی نجات دهد و در ضمن ارائه سایر خدمات را نیز در آژانس مربوطه سرعت بخشد.

داشتن تورهای گردشگری و سیاحتی متنوع

کمتر آژانس مسافرتی  رامی توان پیدا کرد که صرفا در زمینه تورهای داخلی فعالیت داشته باشند. در واقع بهترین آژانس مسافرتی  زمانی می تواند به این عنوان دست پیدا کند که  از تنوع کافی در تورهای داخلی و خارجی بهره مند باشد. البته لازم است نوع این تورها نیز تعیین شود. یعنی زمانی که شما قصد دارید تا به یک تور سیاحتی داخل کشور و یا تور زیارتی بروید بهتر است در زمان مراجعه این مورد را در نظر داشته باشید. به عبارت دیگر همانطور که اشاره کردیم برخی آژانس ها می توانند در کنار برگزاری تورهای سیاحتی داخلی و خارجی انواع تورهای کوتاه مدت و زیارتی را هم برگزار کنند در حالی که ممکن است سایر آژانس ها از این نظر فاقد تمام تورهای مورد نظر باشند. با توجه به این توضیحات می توان گفت که بهترین آژانس مسافرتی  باید دارای تنوع تورهای موجود باشد که از جمله عوامل جذب مشتریان نیز به شمار می رود.

مدیریت و برنامه ریزی دقیق و منظم در بهترین آژانس مسافرتی

داشتن برنامه ریزی خاص به منظور آگاهی بخشیدن به مسافرین در زمینه زمان حرکت و یا مقصد مورد نظر و چگونگی خدمات رسانی به آنان یکی از ضرورت های یک آژانس مسافرتی  حرفه ای به شمار می رود. این حق مشتری است که بداند چه هزینه ای را باید پرداخت کند یا ممکن است چه خدمات اضافه ای را در طول مسیر یا در زمان ورود به مقصد مورد نظر دریافت نماید. همچنین لازم است تا در صورت لزوم خدمات پیامکی برای مسافرین ایجاد شود تا هرگونه تاخیر یا تغییر زمان سفر برای آنان اطلاع رسانی شود. از وظایف مدیریت یک آژانس این است که هرگونه خدمات و پشتیبانی مورد نظر را به منظور شفافیت بیشتر در این زمینه به مسافرین ارائه دهد.

ارائه تورهای با کیفیت

برگزاری یک تور گردشگری یا سیاحتی به هر دلیلی باید از هر نظر دارای کیفیت بالایی باشد. این کیفیت می تواند از نحوه خدمات رسانی تا رفاه بیشتر مسافرین را در بر بگیرد. استفاده از بهترین خدمات و تسهیلات لازم برای مسافرین از قبیل سرویس دهی مناسب در هتل ها، پذیرایی و رفاه بیشتر مسافرین در زمان پرواز یا بهره مندی از ترانسفرهای مناسب یعنی هر وسیله ای که شما را در مقصد و حین پیاده شدن از هواپیما ساپورت کند مانند انواع تاکسی یا ون های مسافربری مجهز و سایر وسایل نقلیه در این زمینه تاثیر مستقیم دارند. از طرفی ارائه خدمات یا تسهیلات مناسب برای مسافران حین مسافرت یا در نواحی گردشگری فقط بخشی از کیفیت تورهای برگزار شده در یک آژانس مسافرتی  می باشد.

سوابق کاری درخشان

برای تعیین بهترین آژانس مسافرتی لازم است تا سابقه کار و فعالیت های آژانس مربوطه را هم مورد توجه قرار دهید. اغلب آژانس هایی که به نوعی خوشنام و با سابقه هستند از نخستین گزینه های انتخابی مسافرین و یا گردشگران به شمار می روند. بنابراین این مورد هم یک امتیاز ویژه و بسیار مهم در زمینه انتخاب بهترین آژانس مسافرتی  به شمار می رود که توصیه می کنیم آن را جدی بگیرید.

مشتری مداری؛ اصل و اساس بهترین آژانس مسافرتی

یکی از اصول جذب مشتریان به موسسات و آژانس های مسافرتی رعایت حقوق آنان می باشد. از همین رو آژانس های مسافرتی که در رده های بالاتری قرار دارند توجه به نیازهای گردشگران را در اولویت قرار داده و به نوعی باید سعی کنند تا خودشان و برنامه هایشان را با نیازهای روز آنان تطبیق داده و ارتقا ببخشند. در واقع روزآمد کردن اطلاعات و فناوری های موجود در کنار توجه به بازخوردهای مناسب از جانب مشتریان آژانس های مسافرتی به عنوان یکی از دلایل موفقیت آنان برشمرده می شود.  گردشگران سعی می کنند به آژانس هایی مراجعه نمایند که با خواسته های آنها هماهنگی داشته باشد و در واقع یکی از امتیازات تاثیر گذار در معرفی یک آژانس به عنوان بهترین آژانس مسافرتی  توجه به همین نکته می باشد.

 

داشتن راهنمای حرفه ای در تورهای گردشگری

هر چند شاید از نظر برخی افراد وجود راهنمای گردشگری چندان ضروری به نظر نیم رسد ولی در واقع یکی از ارکان معرفی یک آژانس به عنوان بهترین آژانس مسافرتی  توجه به داشتن راهنمای موفق و حرفه ای می باشد. یک راهنما باید با تاریخ، فرهنگ و نیز پیشینه یک مکان یا ابنیه مختلف برخی مناطق آشنایی داشته باشد و بتواند ضمن برخورداری از تحصیلات آکادمیک مناسب با زبان انگلیسی یا سایر زبان های بومی آن منطقه به ویژه در تورهای خارجی آشنایی داشته باشد. بازدید از یک مکان تاریخی بدون کسب اطلاعات لازم در مورد آن قطعا برای بازدیدکنندگان چندان خوشایند نبوده و می تواند تاثیر نامطلوبی در ذهنیت آنان بر جای بگذارد از همین رو استفاده از راهنما یا راهنماهای مختلف می تواند لذت سیر و سیاحت را دو چندان کند.

بهره مندی از تخفیف های مناسب

برای این که با یکی دیگر از جنبه های بهترین آژانس مسافرتی  آشنا شوید کافی است تا به تخفیفاتی که  این آژانس ها برای مشتریان خود در نظر میگیرند توجه کنید. معمولا این کار می تواند در جذب مشتریان بسیار موثر واقع شود.از همین رو توصیه می کنیم اگر قصد دارید تا یک موسسه را مورد ارزیابی قرار دهید به این نکته نیز حتما توجه داشته باشید.

 

پرسنل و کارکنان حرفه ای

زمانی که از بهترین آژانس مسافرتی  نام می بریم در واقع نخستین چیزی که توجه ما را به خود جلب می کند برخورد مناسب کارکنان آن می باشد. در واقع این برخورد از همان ورود ما به دفاتر این آژانس ها تا زمانی که در تورهای مختلف با سایر کارکنان مواجه می شویم به نوعی در انتخاب آژانس مربوطه نیز موثر است. معمولا در مجموعه 10 آژانس مسافرتی  که ما به بهترین آژانس مسافرتی  در ایران به شما معرفی میکنیم کارکنان و پرسنل این آژانس ها ضمن رفتار مناسب و حرفه ای یکی از دلایل جذب مشتریان نیز به شمار می روند. در واقع این نوع تعامل بین گردشگران و پرسنل از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که کارکنان یک موسسه یا آژانس نخستین کسانی هستند که یک گردشگر یا مشتریان تورهای سیاحتی با آنها برخورد می کنند و می تواند در استنتاج کلی وی بسیار موثر واقع شود.

 

معرفی  10 آژانس برتر یا بهترین آژانس مسافرتی  در ایران

با توجه به ویژگی ها و نکاتی که در خصوص انتخاب بهترین آژانس مسافرتی  در ایران برای شما برشمردیم در این بخش مجموعه ای مشتمل بر 10 آژانس مسافرتی  را به شما معرفی می کنیم که از هر نظر می توانند شما را با تورهای سیاحتی و گردشگری خودشان شگفت زده کنند. این مجموعه دربرگیرنده 10 آژانس مسافرتی  بوده و البته در انتخاب این آژانس ها ضمن در نظر گرفتن ویژگیهای فوق بسیاری از موارد دیگر نی دخیل بوده اند. هر چند باید اذعان کنیم که تعداد آژانس های مسافرتی فعال که می توانند در این زمینه خدمات قابل توجهی را ارائه دهند بسیار بیشتر از این مجموعه بوده که نمی توان به تک تک آنها در این مطلب بپردازیم. با این وجود سعی کرده ایم تا در حد توان بهترین آژانس مسافرتی  را معرفی و ویژگیهای شاخص آن را برای شما بازگو کنیم تا با خیال راحت بتوانید از بین این آژانس ها هر کدام را که مناسب تر می دانید انتخاب کنید.

1-آژانس مسافرتی  ستاره ونک

آژانس مسافرتی  ستاره ونک از سال 1362 فعالیت خود را در زمینه توریسم یا به اصطلاح گردشگری آغاز کرده است و در این زمینه توانست هاست به موفقیت های شایان توجهی دست پیدا کند. این آژانس که می توان به نوعی  آن را به عنوان بهترین آژانس مسافرتی  در ایران نیز ذکر کرد با برپایی تورهای مختلف داخلی و خارجی توانسته است هر سال گردشگران و مسافران زیادی را جذب نماید. اخلاق حرفه ای و نظم و مدیریت مناسب موجب شده است تا ستاره ونک بدون شک به یکی از بهترین آژانس های مسافرتی در ایران تبدیل شود.  عمده فعالیت های آژانس مسافرتی  ستاره ونک در موارد زیر صورت می گیرد:

برگزاری تورهای داخلی و خارجی

برگزاری تورها در داخل کشور به مقصد مشهد، شیراز، کیش و قشم برگزار می گردد. همچنین تورهای خارجی شامل بسیاری از نقاط سیاحتی و دینی جهان از قبیل استانبول، تایلند، مالزی، اسپانیا، روسیه، ارمنستان و سایر نقاط می باشد.

رزرو هتل در بهترین نقاط کشور و جهان

آژانس مسافرتی  ستاره ونک مفتخر است تا بیش از 1200 هتل معتبر و مجهز داخلی و خارجی را برای گردشگران عزیز رزرو نموده که از بهترین هتل های ایران و جهان به شمار می روند.

 

 

بهره مندی از وبسایت و خدمات رزرو آنلاین

این آژانس به عنوان بهترین آژانس مسافرتی  در ایران امکان صدور و یا رزرو بلیط های مربوطه را به صورت اینترنتی و در وب سایت این آژانس برای مسافرین و گردشگران ایرانی فراهم نموده است.

ارائه خدمات مربوط به ویزا

این شرکت و آژانس مسافرتی  همچنین توانسته است خدمات مربوط به اخذ ویزای ایران، ویزای کانادا، شینگن، آمریکا و … را جهت رفاه حال بیشتر گردشگران و مسافرین فراهم نماید.

 

بهره مندی از بیمه های معتبر مسافرتی

این آژانس طرف قرارداد با بیمه های معتبر سامان و سایر بیمه های بین المللی بوده و از این نظر  سفر خوب و امنی را به گردشگران وعده می دهد.

آدرس: تهران، چهارراه جهان کودک، به سمت میدان ونک پلاک 53

تلفن:88880000

 

2- آژانس مسافرتی  علی بابا

یکی دیگر از آژانس های مسافرتی و هواپیمایی ایران که توانسته است فعالیت های درخشانی را در این زمینه ارائه دهد آژانس مسافرتی  علی بابا می باشد. این آژانس که در گروه بهترین آژانس مسافرتی  در ایران نیز قرار گرفته است. شما در هر جایی که باشید با نصب اپلیکیشن علی بابا در کمترین زمان ممکن می توانید از ساعت حرکت و مقصد تورهای مختلف داخلی و خارجی اطلاع پیدا کنید و ضمن ثبت نام از پرداخت آنلاین و نیز رزرو تورهای سیاحتی مورد نظرتان به صورت فردی یا گروهی برخوردار شوید. شما با آژانس مسافرتی علی بابا در هریک از ناوگان های ریلی یا هوایی می توانید بلیط خودتان را رزرو کنید و با قیمت بسیار منصفانه ای در تورهای سیاحتی و مفرح این آژانس محبوب شرکت کنید. علی بابا مشتمل بر یک تیم تخصصی و کاملا حرفه ای در زمینه توریسم و نیز برگزاری تورهای سیاحتی در داخل کشور و سایر کشورها می باشد. این تیم 150 نفره در هر ساعت شبانه روز خدمات خود را به منظور اعتلای اهداف این آژانس محبوب ارائه می دهند و در واقع شما با بهره گیری از خدمات آژانس علی بابا دیگر دغدغه رزرو هتل، بلیط یا حتی دغدغه های ناشی از انتخاب بهترین آژانس مسافرتی  را ندارید. در واقع با علی بابا شما به همان آژانس مناسبی که در جستجویش بودید دست پیدا کرده اید. برای استفاده از خدمات آژانس مسافرتی  و هواپیمایی علی بابا کافیست به آدرس زیر مراجعه کنید یا از وب سایت این آژانس بازدید نمایید.

آدرس: تهران، بلوار اندرزگو، نبش کوچه‌ی بلوچ شمالی، پلاک ۴

تلفن: ۴۳۹۰۰۰۰۰

3- آژانس مسافرتی  سام سیر

به جرات می توان گفت در بین سایر آژانس های مسافرتی کشور آژانس مسافرتی  سام سیر که در زمینه برگزاری تورهای سیاحتی و گردشگری به نقاط دیدنی کشور و سایر نقاط جهان سابقه ای 15 ساله دارد یکی از حرفه ای ترین و منظم ترین آژانس های ایران به شمار می رود. شاید عمده دلیل انتخاب این آژانس نیز به عنوان بهترین آژانس مسافرتی در ایران نیز به همین دلیل است. برخی از فعالیت هایی که این آژانس از بدو فعالیت های خود توانسته است در این زمینه به تجارب موفق و ارزشمندی دست پیدا کند عبارتند از:

 • امکان خرید اینترنتی بلیط داخلی و خارجی هواپیما از طریق وب سایت آژانس مسافرتی سام سیر و سایر خدمات آنلاین
 • برگزاری تورهای سیاحتی به کشورهای دیدنی جهان از قبیل تورهای آفریقا، باکوريال بانکوک، تفلیس و سایر نقاط گردشگری جهان
 • ارائه خدمات ویزا برای کشورهای معتبر با بهره گیری از خدمات کارشناسان مجرب و مجاز در این زمینه
 • تخفیفات مناسب برای مشتریان آژانس مسافرتی سام سیر که برای بار دوم و بیشتر از خدمات این آژانس استفاده کرده اند

خدمات پشتیبانی برخط و  شبانه روزی توسط مشاوران و کارشناسان حرفه ای

آدرس: سعادت آباد- روبروی بیمارستان مدرس-آژانس مسافرتی  و شرکت هواپیمایی سام سیر

تلفن: 22376866  – 22077077-

تماس با خط ویژه ۲۳۲۴

4- آژانس مسافرتی  ققنوس

هنوز هم وقت سفره.  آژانس مسافرتی  ققنوس به عنوان بهترین آژانس مسافرتی  در ایران توانسته است در هر زمان و هر مکانی به این شعار جامه عمل بپوشاند. در واقع با آژانس مسافرتی  ققنوس همیشه وقت سفر است. در رزومه و کارنامه درخشان این آژانس معتبر که بدون تردید در گروه بهترین آژانس مسافرتی  در ایران قرار دارد سوابق چهل ساله این آژانس معتبر بیش از هر چیز دیگری خودنمایی می کند. همچنین مشتری مداری و ارائه خدمات روزآمد به مشتریا ن بر اساس جدیدترین متدها و الگوهای گردشگری یکی دیگر از اهداف این آژانس پرکار و فعال به شمار می رود. این آژانس با دریافت جوایز و گواهینامه های متعددی از قبیل ایزو 9001 و یا تندیس ارزنده و طلایی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان توانسته است برگ زرینی را بر افتخارات خود در این عرصه بیفزاید. مهمترین فعالیت های این آژانس عبارتند از:  امکان رزرو هتل در بهترین نقاط ایران و جهان، ارائه خدمات ویزا برای کشورهای حوزه شینگن، ویزای کانادا و سایر کشورها، رزرو بلیط هواپیما برای داخل و خارج کشور به صورت آنلاین برای مسافرین و گردشگران، برگزاری تورهای معتبر داخلی و خارجی و بسیاری از خدمات دیگر فقط بخشی از فعالیت های آژانس مسافرتی  ققنوس می باشند.

آدرس: خیابان شریعتی، پایین تر از پل رومی، پلاک ۱۷۵۸، ساختمان ققنوس

تلفن:

۰۲۱ – ۲۴ ۵ ۲۵

 

۰۲۱ – ۹۱۰۰ ۹۰۰۰

 

۰۲۱ – ۲۲۶۴ ۴۶۰۷

5-آژانس مسافرتی  الفبای سفر

الفبای سفر که نام زیبایی هم دارد یکی دیگر از آژانس های مسافرتی و هواپیمایی در کشور است که جزو معروفترین آژانس ها نیز در زمینه خدمات گردشگری و برگزاری تورهای سیاحتی و گردشگری به شمار می رود. یکی از مهمترین ویژگیهای که توانسته است الفبای سفر را  در مقام بهترین آژانس مسافرتی  در ایران معرفی کند بهره مندی از تورهای لحظه آخری و برگزاری تورهای داخلی و خارجی با کیفیت بسیار بالا می باشد. شما با الفبای سفر در واقع هم از خدمات آنلاین  وب سایت بسیار جامع این آژانس می توانید بهره مند شوید و هم در هر نقطه از ایران و جهان می توانید با خیال راحت به گردش و سیاحت بپردازید. الفبای سفر ضمن امکان برخورداری شما از خرید آنلاین بلیط هواپیما همچنین تورهای ویژه و کلاس های پرواز مختلفی را به شما معرفی می کند که در سایر آژانس های مسافرتی کمتر دیده شده است. وب سایت جامع این آژانس در واقع به عنوان یک مرجع بی نظیر در زمینه تورهای گردشگری و هر آن چه که در این زمینه باید بدانید برشمرده می شود.  بهتر است بدین منظور خودتان امتحان کنید. قیمت بسیار منصفانه و مناسب  و خدمات حرفه ای کارکنان این آژانس فقط بخشی از ویژگیهای منحصر به فرد این آژانس به شمار می رود.

آدرس: فلکه دوم صادقیه، ابتدای خ اشرفی اصفهانی،نبش سازمان آب غربی-ساختمان نور قائم -واحدهای 3-9 – 10- 12 – 16

تلفن: 0214935

02144017200

 

6-آژانس مسافرتی  الی گشت

یکی از نام آشناترین و به عبارتی بهترین آژانس مسافرتی در کشور بی تردید آژانس الی گشت می باشد. این آژانس حدود 20 سال در زمینه برگزاری تورهای سیاحتی و گردشگری و نیز به عنوان یک آژانس هواپیمایی فعالیت دارد. این آژانس با وجود شعبات متعددی در تهران و سایر شهرستان ها توانسته است در سالیان اخیر در صدر آژانس های هواپیمایی و مسافرتی کشور قرار گیرد. شما با الی گشت در هر نقطه جهان می توانید هتل محبوب خودتان را رزرو کنید یا در هر جای ایران حتی قبل از سفر هتل و محل اقامت خود را تعیین کنید.

با الی گشت امکان خدمات آنلاین از قبیل خرید بلیط هواپیما و نیز شرکت در تورهای سیاحتی بین المللی، تورهای گردشگری داخلی و سایر موارد محقق خواهد شد. الی گشت از طریق احترام به حقوق مشتریان خود و بهره مندی از تیم کارشناسان حرفه ای به نامی آشنا و تکرار نشدنی در بین آژانس های مسافرتی ایران تبدیل شده است و قرار گرفتن آن به عنوان بهترین آژانس مسافرتی  در ردیف آژانس های بزرگ و برجسته کشور از همین رو بوده است. دارا بودن گواهینامه های بین المللی مدیریت کیفیت ایزو 9001-2008 و گواهینامه ارزیابی نام تجاری ایزو  2010- 10668 و داشتن گواهینامه های مدیریت رضایت مشتریان یا ایزو 4001 و گواهینامه های یا تا و نیز پاتا فقط بخشی از افتخارات الی گشت به شمار می رود.

آدرس: خیابان بهشتی خیابان خالد اسلامبولی کوچه ۲۳ پلاک ۷ کدپستی: ۱۵۱۳۹۴۴۶۱۱

تلفن:4266700

 

7- آژانس مسافرتی  سلام پرواز

سلام پرواز یک آژانس تقریبا نوپا در مقایسه با سایر آژانس های مسافرتی به شمار می رود. با این وجود فعالیت 10 ساله این آژانس و برگزاری تورهای مختلف و ویژه برای نقاط مختلف کشور نا ماین آژانس محبوب را در ردیف بهترین آژانس مسافرتی  کشور قرار داده است. برخی از ویژگیهای آژانس مسافرتی  سلام پرواز عبارتند از:

رزرو هتل در بیش از 20 کشور دیدنی جهان و همچنین داخل کشور

امکان بهره مندی از خدمات آنلاین در وب سایت آژانس

بهره مندی از تیم های حرفه ای و مجرب در زمینه توریسم

پشتیبانی آنلاین و مشاوره رایگان در زمینه تروهای مسافرتی و سیاحتی مختلف

پیشنهاد می کنیم اگر تا کنون به یک آژانس حرفه ای فکر نکرده اید  یا موفق به انتخاب آن نشده اید آژانس مسافرتی  سلام پرواز را حتما به خاطر بسپارید.

آدرس: بلوار میرداماد – نرسیده به میدان مادر( از سمت غرب به شرق) – پلاک 110 – طبقه 2 – واحد 4

تلفن:22221500

 

8- آژانس مسافرتی  هم کوچ

هم کوچ فقط ی نام شاعرانه و زیبا برای یک آژانس مسافرتی  نیست. در واقع هم کوچ همچنان که نام بهترین آژانس مسافرتی  ایران را بر خود دارد پیشنهادهای جالبی نیز برای شما دارد. شما با هم کوچ و بازدید از وب سایت این آژانس معتبر می توانید همزمان با خرید آنلاین بلیط هواپیما از خدمات آنلاین دیگر این آژانس از قبیل رزرو هتل در داخل و خارج کشور و همچنین شرکت در تورهای مختلف، جستجوی پروازهای داخلی و پیشنهادهای حرفه ای با قیمت های بسیار منصفانه برخوردار شوید. برای مراجعه به آژانس مسافرتی  هم کوچ آدرس زیر را به خاطر بسپارید:

آدرس: فلكه صادقيه دوم-خیابان سازمان آب غربی- ابتدای گلستان دوم- مجتمع نور قائم-  طبقه 3

تلفن: 44080982 برای رزرو تورهای داخلی

44088170 برای رزرو تورهای خارجی

 

9- آژانس مسافرتی  رسپینا 24

این آژانس که در شهر مشهد فعالیت دارد سابقه ای حدود 10 سال داشته و توانسته است در همین مدت نیز با بهره گیری از  توان مدیریتی و کارکنان حرفه ای که بالغ بر 100 نفر می باشند  نام این آژانس را به عنوان بهترین آژانس مسافرتی در کشور مطرح سازد. امکان رزرو هتل در اغلب نقاط جهان، تورهای مسافرتی و گردشگری در دیدنی ترین کشورها و نیز مناطق مختلف کشور، امکان خرید آنلاین و بسیاری از خدمات دیگر فقط بخشی از فعالیت های این آژانس حرفه ای و توانمند به شما می رود.

آدرس: مشهد ، فلسطین، سناباد، بالاتر از بانک ملت -شماره 892

تلفن: 0513833180623

10- آژانس مسافرتی مهر پرواز

مهر پرواز را با تیم های مدیریتی توانمند و برگزاری تورهای مختالف داخلی و خارجی می شناسند. این تیم  تخصصی بالغ بر 35 نفر بوده و توانسته اند از بدو تاسیس  این آژانس یعنی سال 190 تا کنون فعالیت های قابل توجهی را در زمینه خدمات توریسم و نیز برگزاری تورهای سیاحتی و مسافرتی داخلی و خارجی برگزار نمایند. در واقع آژانس مسافرتی  مهر پرواز که در زمره بهترین آژانس مسافرتی  ایران به شمار می رود با بهره مندی از دپارتمان های تخصصی تورهای خارجی و داخلی و کانترهای فروش بلیط خارجی در سریع ترین زمان ممکن امکان دستیابی مسافرین و گردشگران را به خدمات آنلاین مختلف در قالب وب سایت این آژانس از قبیل عضویت در تورهای لحظه آخر و رزرو هتل یا  خرید بلیط های خارجی مهیا کرده است. مهر پرواز نه تنها بهترین آژانس مسافرتی  کشور است بلکه حرفه ای بوده و حرفه ای می ماند.

آدرس: خیابان عباس آباد ، میدان تختی ، ابتدای سورنا ، نبش کوچه آریا وطنی پلاک 48

تلفن: 88507190