در این بخش سعی کرده ایم با معرفی ۱۱ تا از بهترین آموزشگاه کنکور شما را در انتخاب خود برای ثبت نام در هر کدام از آنها یاری کنیم. در همه ی آموزشگاه هایی که در این بخش به آنها اشاره کرده ایم دروس مختلف از جمله ریاضی، شیمی، فیزیک و … توسط معلمان باتجربه آموزش داده می شود و نکات تسی به طور کامل معرفی می گردد.

با در نظر گرفتن مطالب ارائه شده در بهترین آموزشگاه کنکور می توانید به آسانی دانش خود را افزایش داده و توانایی های لازم برای موفقیت در کنکور را کسب کنید. در نظر داشته باشید آزمون کنکور یک آزمون ارزیابی توانایی های فردی است نه آزمون دانایی. به همین دلیل شما باید نکات تستی را به خوبی فرا گیرید تا بتوانید نمره ی دلخواه را از این آزمون کسب کنید. معیارهایی که در اینجا برای انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور در نظر گرفته شده شامل:

 • سطح کیفی که در آموزش ارائه شده
 • امکانات رفاهی موجود ، اساتیدی از لحاظ با تجربه بودن در کنکور
 • هزینه های درخواستی در کلاس های کنکور
 • میزان قبولی های قبلی در کنکور در این آموزشگاه های کنکور

می باشد. ما سعی کرده ایم ارزیابی های کامل را در این راستا انجام دهیم تا شما را به اهداف خود نزدیکتر کنیم. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که تمایل دارید امسال با ثبت نام در یکی از بهترین آموزشگاه کنکور رتبه های برتر را نصیب خود کنید پس با ما همراه باشید تا بتوانید ویژگی های یک آموزشگاه برتر برای کنکور را بشناسید. آموزشگاه هایی که اصول آموزشی در آن ها مطابق با اصولی است که در کنکور در نظر گرفته می شود جزو بهترین آموزشگاه کنکور در نظر گرفته خواهد شد.

آزمون کنکور سبک خاصی را در نظر دارد و ارزیابی توانایی فردی با در نظر گرفتن این نوع سبک ها انجام می شود. شما اگر تسلط کافی به تست زنی نداشته باشید و مدیریت زمان را تمرین نکنید حتی اگر دانش لازم و کافی را هم داشته باشید بدون تردید به نمره ی دلخواه دست نخواهید یافت.

 

1- آموزشگاه مدرسان شریف

آموزشگاه مدرسان شریف بدون تردید در اولین لیست بهترین آموزشگاه کنکور ما جای دارد. به نا به تجربه شخصی خود می توانم بگویم این آموزشگاه به راستی باید در لیست برترین آموزشگاه های کشور قرار گیرد. در این زمایشگاه به طور کامل سوالاتی که در کنکورهای مختلف برگزار می شود توسط اساتید مجرب بررسی گردیده و با در نظر گرفتن این مورد آموزش های تقویتی مطرح می شود.

اگر بودجه و توانایی لازم برای حضور در کلاس های تقویتی مدرسان شریف را ندارید به شدت توصیه می کنم کتاب های تهیه شده برای کنکور توسط این موسسه را در اولویت خود قرار دهید. مزیت هایی که در این کتاب ها موجود می باشد این است که با توجه به نکات کنکوری کل کتاب درسی شما خلاصه شده و در بخش خلاصه نکاتی مطرح گردیده است که همواره مد نظر سوالات کنکور بوده و مطالعه ی آن ها به دانش آموزان فرصت می دهد اطلاعات کافی را کسب کنند. حال اگر بودجه ی لازم را دارید در حضور در کلاس های تقویتی برگزار شده توسط این موسسه تردیدی به دل راه ندهید.

موسسه ی مدرسان شریف به طور کامل شناخت لازم با سوالات کنکور را دارد. اساتید فعال در این موسسه همواره سعی دارند به جای آنکه دانش آموزان را گرفتار مطالب سنگین کنند که قرار است تحت هیچ شرایطی در کنکور مطرح نگردد، به شدت الگوهای دنبال شده در کنکور را مد نظر دارند. این آموزشگاه در همه ی شهرستان ها شعبه دارد و برای ارائه ی بهترین خدمات در زمینه ی کنکور و کسب رتبه های برتر در خدمت دانش آموزان است.

2-آموزشگاه کنکور هدف

آموزشگاه کنکور هدف یکی دیگر از بهترین آموزشگاه کنکور می باشد که همواره رضایت کافی را از دانش آموزان و البته والدین آنها کسب کرده است. آموزشگاه کنکور هدف اصول های خاصی را برای رسیدن به رتبه های برتر در کنکور دنبال می کند از جمله اصول های مطرح می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه ی آموزش های مفهومی و البته آموزش های عمیق با متدهای نوین یادگیری
 • ارتقاء دادن سطح علمی دانش آموزان

ایجاد کردن حس خوداتکایی و البته ارتقا دادن اعتماد به نفس در دانش آموزان

این آموزشگاه فعالیت خود را از سال ۱۳۶۳ آغاز کرده است و در طول این سال ها با ارائه ی بهترین خدمات در جهت آموزش و آماده سازی دانشجویان توانسته ایت اعتبار بسیاری را کسب کند به گونه ای که در اولویت اصلی دانش آموزان قرار گرفته است.

لازم به ذکر می باشد که در این آموزشگاه از اساتید بسیار با تجربه در زمینه کنکور بهره مند است و همین امر سبب شده که تا دانش آموخته شده و بررسی مسائل مربوط به کنکور به بهترین نحو انجام شود. در طول این همه سال تجربه و سابقه در این زمینه همواره دانش آموزانی با رتبه های عالی در کنکور در این آموزشگاه پرورش یافته اند. حمایت والدین و دانش آموزان از این آموزشگاه یکی از مهمترین ویژگی هایی می باشد که سبب محبوبیت آن گردیده است.

آدرس آموزشگاه کنکور هدف: تهران، میدان ونک، خیابان ونک، نرسیده به بزرگراه کردستان، مجتمع آینه ونک، طبقه‌ اول واحد104

3- آموزشگاه کنکور پرستو

از بهترین آموزشگاه کنکور می توان به آموزشگاه کنکور پرستو اشاره کرد. این آموزشگاه فعالیت های مختلفی از جمله:

 • مشاوره
 • برنامه ریزی قبل از کنکور
 • کلاس های تقویتی مختلف

را فراهم کرده است. مشاوره ای که در این بخش در اختیار دانش آموزان قرار دارد به آنها کمک می کند اهداف خود را با برنامه ریزی های مطمئن تحقق دهند. همچنین بعد از قبولی در کنکور فرصت های ویژه ای برای انتخاب رشته توسط مسئولان با تجربه در این آموزشگاه فراهم است.

آموزشگاه کنکور پرستو از اساتید مجرب برای برگزاری کلاس های تقویتی بهره جسته است و این عامل سبب شده که نتایج درخشان همواره کسب گردد. دانش آموزان با بهره مندی از کلاس های تقویتی برای کنکور توانسته اند ضعف های خود را در بخش های مختلف شناسایی کرده و به صورت اصولی راهکارهای لازم را برای تقویت آن ها دنبال کنند. موفقیت با بهره مندی از نکات کنکوری ارائه شده و البته تلاش فردی شما در یک قدمی از شما قرار گرفته است.

همین امسال می توانید با تلاش کافی و انتخاب های درست رتبه های برتر کنکور را به خود اختصاص دهید. اطلاعات کامل برای دانش آموزان در روز آغازین مطرح می شود. از مزیت های اصلی این آموزشگاه می توان به اتوماسیون مطالعاتی آن اشاره کرد که سبب شده است برنامه ریزی های انجام شده به صورت اصولی در دسترس دانش آموزان قرار گیرد. این آموزشگاه نیز توانسته است به طور کامل رضایت کاربران خود را کسب کند و در اولویت قرار بگیرد.

آدرس آموزشگاه پرستو:

آموزشگاه واحد دختران (دفتر مرکزی)

شریعتی، ابتدای میرداماد، ضلع جنوبی، پلاک ۲ طبقه ۳، واحد ۱۲

آموزشگاه واحد پسران

شریعتی، بالاتر از مترو قلهک، کوچه اختصاصی

 

4- آموزشگاه کنکور راه اندیشه

آموزشگاه کنکور راه اندیشه از دیگر بهترین آموزشگاه کنکور است که توانسته در همه ی این سال ها محبوبیت و اعتبار لازم را کسب کند. این آموزشگاه زیر نظر مهندس علیرضا عربشاهی می باشد. قابل ذکر است که ایشان در زمینه تدریس برای دوره های کنکور توانایی های فردی بسیاری دارد و از جمله افراد باتجربه در این زمینه است. اصول های بسیار خاصی در این آموزشگاه کنکور دنبال می شود که به دانش آموزان فرصت می دهد بتوانند به آسانی مطالب را فرا گیرند و نتایج درخشان را کسب کنند.

آموزشگاه راه اندیشه از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را شروع کرده است و از آن جا که نتایج درخشانی از حًور دانش آموزان در این آموزشگاه به دست آمده سبب شده در کوتاهترین مدت زمان اعتبار و محبوبیت لازم را کسب کند. آموزشگاه راه اندیشه زیر نظر مهندس عربشاهی و با در نظر گرفتن تخصص ایشان با وجود آنکه در سال های اخیر فعالیت خود را شروع کرده است توانسته در لیست بهترین آموزشگاه کنکور قرار گیرد.

آدرس آموزشگاه راه اندیشه: بزرگراه جلال آل احمد، باند غرب به شرق، بین شهرآراء و پاتریس لومومبا، جنب داروخانه کوروش، پلاک ۳۶، طبقه سوم

5- آموزشگاه ماهان

آموزشگاه ماهان از دیگر بهترین آموزشگاه کنکور است که فعالیت خود را در سال ۱۳۷۹ آغاز کرده است. این آموزشگاه از جمع شدن فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل شد و در کوتاهترین مدت زمان توانست به اهداف خود در زمینه ی ارتقا دانش در سطح های مختلف دست یابد. این آموزشگاه نه تنها در زمینه کنکور در خدمت دانش آموزان است بلکه کلاس های ویژه ی بازاریابی و رشته های برتر نیز برگزار می کند که سبب محبوبیت مدیران و افراد فعال در این زمینه می باشد.

از جمله مهمترین ویژگی های این آموزشگاه می توان به اهداف موجود در پس زمینه ی تاسیس آن اشاره کرد. این آموزشگاه در تلاش است که دانش را در بین افراد ارتقا دهد تا از این طریق آن ها را یاری کند که بتوانند جایگاه دلخواه را به دست آورند به همین دلیل اساتید فعال در این آموزشگاه مطالب موجود را به صورت کاربردی سعی دارند بر دانش آموزان مطرح کنند، به همین دلیل است که دانش آموزانی که از این آموزشگاه برای کسب نمرات برتر در کنکور بهره مند می شوند با تلاش و سعی لازم بدون تردید به اهداف خود دست می یابند.

آموزشگاه ماهان با توجه به کلاس های تقویتی کنکور که در سال های اخیر برگزار کرده سبب شده دانش آموزان به آسانی مهارت های خود را گسترش داده و این آموزشگاه را در لیست بهترین آموزشگاه کنکور قرار دهد.

آدرس آموزشگاه ماهان تهران، تقاطع ولیعصر مطهری، روبروی قنادی هتل بزرگ تهران، پلاک ۲۰۵۰

6- آموزشگاه کنکور هنر مکعب

از بهترین آموزشگاه کنکور می توان آموزشگاه کنکور هنر مکعب اشاره کرد. قوانینی که در این آموزشگاه مطرح می باشد سبب شده است در کوتاهترین مدت زمان این آموزشگاه در لیست بهترین آموزشگاه کنکور در نظر گرفته شود.

این آموزشگاه فعالیت خود را د زمینه های زیر برگزار کرده است.

 • کنکور سراسری هنر
 • آزمون های تغییر رشته در رشته های ویژه مانند گرافیک

یکی از اصلی ترین ویژگی های این آموزشگاه آن است که در یک زمینه ی تحصیلی فعالیت دارد و به دانش آموزان تًمین قبولی در بهترین دانشگاه را ارائه می دهد. اگر شما نیز علاقه مند به رشته های هنر و طالب قبولی در دانشگاه هنرهای زیبای دانشگاه تهران هستید پس ثبت نام در این آموزشگاه شما را در رسیدن به اهداف خود یاری خواهد کرد.

این آموزشگاه با توجه به فعالیت در یک حوزه ی تحصیلی توانسته است جزو بهترین آموزشگاه کنکور قرار گیرد. هزینه های دریافتی از دانش آموزان در این آموزشگاه نیز بسیار معقول و مناسب است. درصد بالایی از دانش آموزانی که در این آموزشگاه ثبت نام کرده اند قبولی دلخواه را کسب کرده اند. این امر از جمله دلایل اصلی محبوبیت این آموزشگاه می باشد که اعتبار آن را نیز در بین دانش آموزان ارتقا داده است.

بدون تردید در این آموزشگاه مباحث مختلف با در نظر گرفتن معیارهای کنکور ارائه می شود و همین عامل سبب شده است که نتایج دلخواه به دست آید. این آموزشگاه را اگر خواستار قبولی در رشته های هنر در بهترین دانشگاه های کشور هستید می توانید در اولویت خود قرار دهید.

آدرس آموزشگاه کنکور هنر مکعب:  تهران، خیابان انقلاب، خیابان ابوریحان، پلاک105

7-آموزشگاه قلم چی

آموزشگاه قلم چی به اندازه ی کافی برای همه ی دانش آموزان شناخته است و همواره در لیست بهترین آموزشگاه کنکور قرار می گیرد. مزیت های بسیاری در این آموزشگاه کنکور سبب شده است که در طول این سال ها همواره در اولویت دانش آموزان قرار بگیرد. این آموزشگاه علاوه بر کلاس های تقویتی و مشاوره و البته پشتیبانی لازم در تهیه ی کتاب های کنکور نیز زبان زده همه است.

سوالاتی که در کتاب های کنکور قلم چی مطرح شده معمولا نسبت به سطح کنکور سخت تر بوده و همین امر سبب می شود که دانش آموزانی که آموزش و مطالعه برای کنکور را از این کتاب ها شروع کرده اند سر جلسه ی کنکور گرفتار سختی های بسیار نشوند. حتی اگر فرصت شرکت در کلاس های تقویتی قلم چی را ندارید به شدت به دانش آموزان توصیه می نتا کتاب های تهیه شده توسط این شرکت را در اولویت خود قرار دهند.

اساتید با تجربه، با تخصص کافی در زمینه ی کنکور همواره ایده های جدیدی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. این موسسه پشتیبانی های لازم را نیز برای دانش آموزان کنکوری فراهم می کند که همواره روند پیشرفت آن ها را آنالیز کنند و تغییرات لازم را مطرح کنند.

اگر شما جزو افرادی هستید که ممکن است در وسط راه انگیزه ی خود را از دست دهید و به سرعت ناامید شوید حتما از پشتیبانی فراهم شده توسط این آموزشگاه بهره مند شوید تا نتایج مفیدی را کسب کنید. وجود همین گزینه ها سبب شده است که آموزشگاه قلم چی همواره در لیست بهترین آموزشگاه کنکور قرار گیرد.

8-آموزشگاه کاج

آموزشگاه کاج نیز همانند آموزشگاه قلم چی در ذهن دانش آموزان کنکوری جایگاه ویژه ای دارد. این آموزشگاه نیز همواره در لیست بهترین آموزشگاه کنکور طبقه بندی می شود. با سابقه ی طولانی و تخصص کافی در این زمینه توانسته است همواره دانش آموزانی با رتبه های برتر را پرورش دهد.

آموزشگاه گاج نیز لیست عظیمی از کتاب های تقویتی را تهیه کرده و در اختیار دانش آموزان قرار داده است. سوالاتی که در کتاب های گاج مطرح شده علاوه بر سوالات اختصاصی برای هر دوروس شامل سوالات کنکورهای سال قبل می باشد این امر سبب شده است که دانش آموزان با تمرین اینگونه سوالات بتوانند شناخت کافی بر سوالات کنکور داشته باشند.

اگر شما جزو دانش آموزان هستید که هنوز بعد از چند سال قرار است در کنکور شرکت کنید به شما توصیه می کنیم بهتر است لیستی از کتاب های این موسسه را دریافت کرده و با نحوه ی سوالات در دروس مختلف آشنا شوید. یک خبر خوشایند برای شما داریم، تنها مشکل شما قبولی در کنکور سراسری در دوره ی کارشناسی است زیرا بعد از آن اگر قصد شرکت در کنکور ارشد و یا دکتری را داشته باشید دیگر سختی آزمون تا این حد نخواهد بود، زیرا در این حالت شما آزمونی از شما آزمونی در همه ی دروس گرفته می شود ولی بعد از آن شما تنها در یک حوزه تخصص خواهید داشت و اگر به آن حوزه علاقه مند باشید دیگر امتحانات کنکور برای کسب درجات بالاتر بسیار آسان خواهد بود.

آموزشگاه گاج به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه کنکور با اساتید مجرب برای ارائه ی کلاس های تقویتی جهت آشنایی شما با سوالات کنکور و تقویت ضعف های خود در خدمت شما است.

 

9-آموزشگاه راه زکریا

آموزشگاه راه زکریا از دیگر بهترین آموزشگاه کنکور است. این آموزشگاه فعالیت خود را با در نظر گرفتن اصول های زیر دنبال می کند.

مزایای آموزشگاه کنکور راه زکریا:

 • افزایش دادن اعتماد به نفس با اراده ی کیفیت عالی در تدریس در تمامی دروس
 • آموزش با روش های  نوآورانه مختلف
 • برنامه ریزی مطلوب و آموزش کافی در دروس مختلف در تمامی مقاطع
 • طرح VIP برای دانش آموزان با انگیزه های بالا

است. با توجه به اصول هاییی که در این موسسه برقرار است. دانش آموزان به دلیل افزایش اعتماد به نفس خود توانسته اند ابتدا استعدادهای خود را شکوفا دهند و همین امر آن ها را یاری کرده است تا بتوانند موفقیت های لازم را کسب کنند. نظم و مدیریت بسیار بالایی در این موسسه و آموزشگاه حاکم است و همواره پشتیبانی های لازم برای ارزیابی عملکرد دانش آموزان در همه ی سطوح فراهم است.

دانش آموزان و البته والدین آنها همواره رضایت خود را نسبت به این موسسه اعلام داشته اند و این عامل سبب شده است که همواره مورد محبوبیت قرار گیرد. با ثبت نام در موسسه راه زکریا می توانید گام های استواری برای رسیدن به اهداف خود در کنکور بردارید. گام هایی که سبب می شود در سال های بعدی بتوانید جایگاه مهمی در جامعه کسب کنید.

آدرس: آموزشگاه راه زکریا

مدیریت: علیرضا خازنی

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۰۸۸۹۱۴

آدرس آموزشگاه: تهران، آیت اله کاشانی، نرسیده به خیابان شاهین جنوبی، نبش لاله یکم، پلاک ۱، ساختمان لاله، طبقه همکف

Figure 7تاثیر بهترین آموزشگاه کنکور  بر موفیت

بهترین آموزشگاه کنکور: آموزشگاه کنکور ونک

آموزشگاه کنکور ونک نیز بر اساس ارزیابی های انجام شده توسط والدین و البته دانش آموزان در بین لیست بهترین آموزشگاه کنکور ما قرار گرفته است. این آموزشگاه قابلیت آن را دارد که همواره بهترین ارزیابی ها را برای دستیابی به رتبه های بالاتر انجام دهد. شما به صورت دوره ای می توانید از عملکرد خود توسط اساتید مجرب در این آموزشگاه بهره مند شوید.

از مزیت های اصلی آموزشگاه کنکور ونک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نظم بسیار بالا
 • اساتید با تجربه
 • ارزیابی دوره ای عملکرد تحصیلی دانش آموزان
 • پشتیبانی تحصیلی توسط متخصصان در این زمینه
 • ارائه ی آزمون های شبه کنکوری

موارد وکر شده در قسمت بالا به همه ی دانش آموزان فرصت لازم برای داشتن انگیزه ی کافی را فراهم کرده است. اگر در طول مسیر نا امید شدید اگر انگیزه ی خود را از دست دادید نگران نباشید مسئولان و تیم کنکوری ونک شما را یاری خواهند کرد. با برگزاری فرصت های ارزشمند مصاحبه با رتبه های برتر کنکورهای قبلی شما می توانید انگیزه ی خود را تقویت کنید و به اهداف والای خود بیشتر تمرکز کرده و گام های استوار را برای موفقیت در مسیر بردارید. آموزشگاه کنکور ونک در نظر دارد با ارائه ی بهترین خدمات نه تنها رضایت شما را کسب کند بلکه نقش موثری در موفقیت شما داشته باشد. برای ثبت نام در کلاس های دوره ای این آموزشگاه می توانید همین اکنون با شماره های موجود در وب سایت آن در تماس باشید و مرحله ای جدید برای دستیابی به رتبه ی دلخواه را در پیش بگیرید.

 

10-آموزشگاه کنکور یوشیج

آموزشگاه کنکور یوشیج نیز از دیگر بهترین آموزشگاه کنکور کشور است که در سال های اخیر توانسته است رتبه های برتر کنکور را به همراه تلاش های دانش آموزان مربوط به این آموزشگاه را به خود اختصاص دهد. این آموزشگاه بر اساس یک مدیریت صلب اداره می شود و در آن هدف آن است دانش آموزان بدون درگیر شدن به مطالب های درسی که معمولا در کنکور در نظر گرفته نمی شوند، مطالب مفید را تقویت کنند و در این راستا بتوانند رتبه های عالی را کسب کنند.

شما می توانید همه ی مراحل کنکور را از آماده سازی تا انتخاب رشته با آموزشگاه کنکور یوشیج هماهنگ کنید. همواره از ایده های مفید اساتید برجسته ی این آموزشگاه بهره مند بودن شما را یاری خواهد کرد که مطالب را بدون فراموشی فرا بگیرید.

اکثر دغدغه ب دانش آموزان آن است که ممکن است در روز کنکور همه ی مطالبی را که یاد گرفته اند فراموش کنند ولی اگر اصول لازم را برای فرا گرفتن آن ها یاد بگیرید در این صورت احتمال فراموشی به شدت کاهش می یابد در حالی که دانش آموزان مطالب را سطحی یاد بگیرند تا به هفته ی کنکور نرسیده در همان روزهای اولیه از یاد خواهد رفت.

رعایت برخی از نکات برای کسب موفقیت در کنکور بسیار مهم است. در صورتی که تجربه ی کافی نداشته باشید یادگیری اصول کنکور برای شما ممکن نخواهد بود. بدون تردید اساتیدی که در این موسسه فعالیت دارند به طور کامل نکات ضروری در کنکور را می دانند و به شما با در نظر گرفتن موارد یاد شده آموزش خواهند داد.

نتیجه گیری

آموزشگاه های مطرح شده در این بخش هر کدام طرفداران خاص خود را دارد و از شیوه های مدرن برای تدریس و البته تست زنی استفاده می کنند تا دانش آموزان را یاری دهند بتوانند به اهداف خود دست یابند. اگر شما تلاش لازم را دارید و هدف کسب رتبه های برتر و تک رقمی در کنکور سراسری امسال را در نظر دارید همین اکنون می توانید اقدام ثبت نام در یکی از آموزشگاه های یاد شده را انجام دهید تا از امکانات ارائه شده در هر کدام از آنها بهره مند شوید.

بدون تلاش فردی و تنها حضور در این کلاس ها صرف نظر از تمرین و تکرار لازم شما هیچ موفقیتی را کسب نخواهید کرد. البته با حضور در این آموزشگاه های کنکور می توانید دانش خود را به توانایی تبدیل کنید. مدت زمان اندکی در جلسه ی کنکور در اختیار شما خواهد بود و موظف هستید در این مدت زمان کوتاه به سوالات مشخص شده پاسخ دهید. این ارزیابی اگرچه اندکی عادلانه به نظر نمی رسد ولی با کسب مهارت های لازم می توانید موفق شوید به همین دلیل نگران این موضوع نباشید.

اگر نتوانید استعداد تست زنی را در خود ارتقا ندهید بدون تردید موفق نخواهید شد. شما می توانید نمره ی قبولی را کسب کنید ولی نمره ی دلخواه کسب نخواهد شد. برای این منظور باید راز و رمز های مختلفی را برای پاسخ دادن به سوالات کنکور بیاموزید تا بتوانید در زمان مشخص شده توانایی های خود را به بهترین شکل بروز داده و رتبه های درخشان را نصیب خود کنید. برای انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور ما سعی کردیم اطلاعات کافی در مورد ۱۱ تا از بهترین آموزشگاه کنکور را در این بخش مطرح کنیم تا شما را در انتخاب مناسب ترین آموزشگاه یاری دهیم. آرزوی موفقیت در همه ی بخش های تحصیلی.