آیا شما هم در جستجوی بهترین آرایشگاه مردانه  در تهران هستید که از این طریق بتوانید در محافل و مجالس مختلف بدرخشید؟ آیا می دانید تاثیر پیرایش و اصلاح سر و صورت می تواند در صورتی که بدون شناخت و تسلط آرایشگر مربوطه انجام شود چهره و به طور کلی قیافه شما را عوض کند؟ امروزه به اصطلاح هنر قیچی موجب شده است تا آرایشگاه های متعددی در سطح کشور و به خصوص در شهر تهران ایجاد شوند که لازم است برای شناسایی بهترین آرایشگاه مردانه شناخت کافی از آن داشته باشید.

اغلب آرایشگاه های موجود دارای سالن های مخصوص، امکانات و دستگاه های مجهزی هستند ک هبا استفاده از اساتید مجرب در این زمینه پیرایش داماد را نیز به صورت تخصصی انجام می دهند.  ما در این مطلب سعی کرده ایم تا ضمن معرفی 10 آرایشگاه برتر در سطح شهر تهران همچنین شما را با ویژگیهای بهترین آرایشگاه مردانه نیز آشنا کنیم.

همچنین  نکاتی که در این مورد باید در نظر بگیرید تا در نهایت بتوانید بهترین آرایشگاه مردانه در تهران را انتخاب کنید  نیز برای شما مطرح می کنیم. بنابراین از شما می خواهیم در صورتی که تمایل دارید تا در این زمینه اطلاعاتی کسب کنید حتما در ادامه این مطلب نیز با ما همراه باشید تا با خیال راحت بتوانید به انتخاب درستی از بین آرایشگاه های موجود دست بزنید.

4  سوال که قبل از آن که سراغ بهترین آرایشگاه مردانه بروید باید از خودتان بپرسید؟

 

1- شما از بهترین آرایشگاه مردانه چه توقعی دارید؟

در واقع اگر فکر می کنید از نظر شما بهترین آرایشگاه  مردانه تهران فقط جایی برای کوتاه کردن  موهایتان است و سایر خدمات برایتان چندان اهمیتی ندارد کار را برای خودتان خیلی آسان کرده اید.  شما می توانید با این تعریف بیشتر آرایشگاه های شهر را در ردیف بهترین آرایشگاه مردانه قرار دهید. ولی اگر قصد دارید به صورت تخصصی به گریم یا پاکسازی پوست و استفاده از مدل خاصی از موهایتان بپردازید بنابراین باید با حساسیت خاصی در جستجوی آرایشگاه مربوطه باشید.

 

2-دیگران کدام آرایشگاه را می پسندند؟

از تجارب دیگران در زمینه انتخاب بهترین آرایشگاه مردانه تهران استفاده کنید. البته لازم است باز هم به صورت جزئی بعضی موارد را در نظر بگیرید یعنی حتی با وجود پیشنهادات و ارائه نظرات دیگران در نهایت این شما هستید که انتخاب کننده نهایی هستید. بدین معنی که هر چند از نظر دیگران شاید یک  آرایشگاه دارای ویژگیهای ممتازی باشد ولی از نظر شما فاقد کیفیت لازم بوده و نتواند انتظارات شما را به عنوان بهترین آرایشگاه مردانه تهران  را برآورده سازد.

3-آیا بهترین آرایشگاه مردانه دارای مجوز کسب و کار یا پروانه سلامت می باشد؟

یکی از ضروری ترین مواردی که باید در نظر داشته باشید دارا بودن مجوز فعالیت یا کسب و نیز گواهینامه های سلامت وزارت بهداشت و نیز گواهینامه تخصصی فنی و حرفه ای می باشد که بیانگر گذراندن مراحل قانونی و طی کردن دوره های مرتبط بوده و همچنین می تواند امتیاز مثبتی برای شناسایی بهترین آرایشگاه مردانه تهران باشد. لازم است در انتخاب بهترین آرایشگاه مردانه در تهران  با احتیاط عمل نموده و به هر آرایشگاهی نروید. استفاده از وسایل اصلاح مشترک مانند ماشین های اصلاح یا تیغ های ریش تراشی و کرم ها یا سایر مواد بهداشت و آرایشی در صورتی که فاقد استانداردهای سلامت و بهداشت باشند می توانند به نوبه خود ناقل بسیاری از بیماری های خطرناک باشند. بنابراین لازم است در این زمینه با دقت عمل کنید و به این نکات توجه داشته باشید.

آیا بهترین آرایشگاه مردانه دارای مجوز کسب و کار یا پروانه سلامت می باشد؟

 

4-برای خدمات تخصصی یا سایر موارد چه هزینه ای را باید تقبل کنید؟

یکی از مواردی که به شما در تشخیص و تعیین  بهترین آرایشگاه مردانه کمک میکند مبلغ و هزینه هایی است که در این زمینه باید پرداخت کنید. همواره سعی کنید خدمات تخصصی آرایشگاه های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و از این نظر بهترین آرایشگاه مردانه که می تواند هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت از بقیه بهتر باشد را انتخاب کنید. برای این کار هم لازم است تا به آرایشگاه های مختلفی سر بزنید. استفاده از جستجو در اینترنت هم می تواند به شما کمک کند.

 

مهمترین ویژگیهایی بهترین آرایشگاه مردانه

با توجه به مواردی که در مطالب بالا به آن اشاره شد می توان برخی از ویژگیهای بهترین آرایشگاه مردانه را در موارد زیر خلاصه کرد:

 • کیفیت ارائه خدمات
 • بهره گیری از سالن و تجهیزات استاندارد
 • بهره مندی از مجوزهای قانونی
 • رعایت نکات بهداشتی
 • قیمت منصفانه
 • تنوع در ارائه خدمات
 • دسترسی آسان
 • روزآمد بودن اطلاعات اساتید فن

با توجه به ویژگی های فوق در ادامه به معرفی 10 آرایشگاه برتر در تهران می پردازیم که مورد رضایت مشتریان قرار گرفته است. البته ذکر این نکته لازم است که آرایشگاه های متعددی می توانند دارای مزیت ها و شاخصه های  مورد نظر برای بهترین آرایشگاه مردانه می باشند  با این وجود ترجیح داده ایم تا در این مطلب فقط به ذکر تعدادی مشتمل بر 10 آرایشگاه به عنوان بهترین آرایشگاه مردانه بپردازیم. امیدواریم که در آینده بتوانیم سایر آرایشگاه های موفق را نیز معرفی کنیم.

مهمترین ویژگیهایی بهترین آرایشگاه مردانه

 

آرایشگاه دیپلمات؛ بهترین آرایشگاه مردانه تهران

دیپلمات فارغ از این که یک نام زیبا و خاص برای یک آرایشگاه با تجهیزات مدرن به شمار می رود همچنین بیانگر توانمندیهای کادر مجرب این سالن خوشنام می باشد. این آرایشگاه که می تواند در زمره بهترین آرایشگاه مردانه تهران نیز محسوب شود فعالیت خود را از 14 سال قبل شروع کرده است و از همان بدو تاسیس توانسته است تعداد زیادی از مشتریان را به سمت خود جلب نماید. برخی از مهمترین فعالیت هایی که در این آرایشگاه به عنوان بهترین آرایشگاه مردانه انجام می شود عبارت است از:

-پیرایش موی حرفه ای برای افراد عادی و ارائه انواع مدل موی سر

-پیرایش مو و اصلاح ویژه داماد

-اصلاح موی کودکان

-گریم و خدمات تخصصی پوست و مو

سایر ویژگی هایی که نام آرایشگاه دیپلمات را به عنوان بهترین آرایشگاه مردانه در تهران مطرح کرده است به خدمات حرفه ای و بهره مندی از کادر مجرب با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته پیرایش و اصلاح موی سر و نیز مراقبت از پوست و مو می باشد. مشتری در زمان مراجعه به بهترین آرایشگاه مردانه  یا همان آرایشگاه دیپلمات می تواند هر یک از آرایشگرها را که در نظر دارد انتخاب کند و از خدمات تخصصی در این زمینه بهره مند شود. قیمت مناسب این خدمات و رعایت نکات بهداشتی نیز از جمله مواردی است که موجب تمایز آرایشگاه دیپلمات از سایر آرایشگاه های موجود در شهر شده است.

آدرس: شهرک غرب- ابتدای فاز 3  – مرکز تجاری شهرک غرب- طبقه 2- واحد 47

تلفن: 8574204  و 88574205

آرایشگاه پرشیا؛ محیطی امن و زیبا 

یکی از دغدغه های اساسی کسانی که موهای کم پشت و یا به اصطلاح تاس دارند پر پشت کردن و ترمیم موهایشان می باشد. پیشنهاد می کنیم بدین منظور از خدمات تخصصی آرایشگاه پرشیا برخوردار شوید. آرایشگاه پرشیا که در زمره مجموعه 10 گانه بهترین آرایشگاه مردانه در تهران قرار می گیرد یکی از مراکز تخصصی پوست و مو در این زمینه می باشد که در زمینه پروتز مو سوابق درخشانی دارد. سایر خدماتی که در آرایشگاه پرشیا ارائه می شود عبارتند از:

-گریم و پیرایش داماد با استفاده از جدیدترین متدهای آرایشی

-پیرایش و اصلاح موی کودک در محیطی امن و مطلوب

-ارائه خدمات  مراقبتی و تخصصی در زمینه پوست و مو از قبیل ماساژ پوست، لایه برداری و یا کراتینه کردن مو.

بهترین آرایشگاه مردانه یا آرایشگاه  پرشیا با داشتن سالن انتظار وسیع و دارای فضای زیبا با دکوراسیون عالی هر روز پذیرای تعداد زیادی از مشتریان می باشد. البته برای بهره مندی از خدمات این آرایشگاه به عنوان بهترین آرایشگاه مردانه در تهران بزرگ لازم است تا از قبل نوبت خود را رزرو کنید. داشتن امکانات جانبی از دیگر مزایای استفاده از خدمات این آرایشگاه می باشد. برخی از امکانات جانبی آرایشگاه مردانه پرشیا عبارتند از:

 • داشتن انواع اسباب بازی کودکان
 • سیستم صوتی عالی
 • کافی شاپ
 • فروشگاه لوازم بهداشتی و آرایشی
 • مزون عروس
 • دارا بودن ژورنال ها و مجلات مختلف
 • دارا بودن پارکینگ اختصاصی برای مشتریان
 • بهره مندی از صندلی های vip مخصوص و تجهیزات پیشرفته

 

آدرس: شهرک غرب- بلوار دادمان- جنب پمپ بنزین- طبقه بالای کارواش- سالن آرایش پرشیا

تلفن: ۸۸۳۶۱۶۵۵ و  ۸۸۳۶۲۵۳۹

شاهکاری دیگر؛ بهترین آرایشگاه مردانه یا شاهکار

شاید کمتر سالن یا آرایشگاه مردانه ای را بتوان پیدا کرد که دارای چندین شعبه در شهر تهران باشد. در واقع آرایشگاه شاهکار ضمن برخورداری از کارکنان و پرسنل کاملا حرفه ای توانسته است در مقام بهترین آرایشگاه مردانه در تهران شناخته شود. مدارک اساتید آرایشگری در شاهکار در زمینه های تخصصی از قبیل پوست و مو در زمینه هیرکات، گریم و تسلط بر مدل های گوناگون موی سر می باشد. برخی از مهمترین خدماتی که در این مرکز انجام می گیرد عبارتند از:

-گریم تخصصی داماد

-تنوع در طراحی و ارائه مدل های اصلاح مو همگام با جدیدترین متدهای جهانی

-ترمیم و کراتینه کردن مو با استفاده از دستگاه های  پیشرفته

-خدمات مراقبت و جوان سازی پوست

همانطور که اشاره کردیم شعبات مختلفی که آرایشگاه شاهکار به عنوان بهترین آرایشگاه مردانه در تهران دارد می تواند پاسخگوی نیازهای شهروندان در نقاط مختلف این شهر باشد. این شعبات در سعادت آباد،  زعفرانیه، تهرانپارس و قیطریه واقع شده است. خدمات بهترین آرایشگاه مردانه تهران یا همان شاهکار بسیار متنوع و فراگیر است. بدین معنی که مشتریان بیشماری ترجیح می دهند تا اصلاح موی خود را به این آرایشگاه مدرن و معتبر بسپارند یا از مشاوره اساتید تخصصی در زمینه پوست و مو برخوردار شوند.  فراموش نکنید از قبل نوبت خود را رزرو کنید.

آدرس: سعادت آباد- پاسداران – تهرانپارس – فرمانیه – شهرک غرب -زعفرانیه = مشاوره و رزرو نوبت ۰۹۱۲۳۰۱۹۲۴۳

 

معرفی میکنیم؛ آرایشگاه مهدی؛

به گواه قدمت و تاریخچه فعالیت آرایشگاه مردانه مهدی که در گروه بهترین آرایشگاه مردانه تهران قرار گرفته است سابقه ای در حدود دو دهه داشته و توانسته است به یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین آرایشگاه های این شهر تبدیل شود. خدمات تخصصی پوست و مو، تقویت و ترمیم مو در کنار تجارب ارزنده اساتید و کارکنان این آرایشگاه توانسته است جلوه بارزی به فعالیت های آن ببخشد. اصلاح موی کودک و داشتن محیطی مناسب در کنار قیمت منصفانه خدمات این مرکز توانست هاست هر روز بر تعداد مشتریان آن بیفزاید. شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن نوبتتان را رزرو کنید و از خدماتی که در بهترین آرایشگاه مردانه تهران ارائه می شود بهره مند شوید. فقط کافیست از قبل نوبتتان را رزرو کنید یا هماهنگی داشته باشید.

آدرس: ستارخان-خیابان سازمان آب شرقی-سه راه آریافر-پلاک 98- جنب مسجد شهدا

9129457787

معرفی میکنیم؛ آرایشگاه مهدی؛ بهترین آرایشگاه مردانه در تهران

 

آرایشگاه مردانه مهر؛ فقط برای شما که به  پیرایش موهایتان وسواس دارید

در انتخاب بهترین آرایشگاه مردانه در تهران عوامل متعددی دخالت دارند. یکی از این فاکتورهای اساسی تنوع خدمات و به روز بودن مدل های ارائه شده می باشد. آرایشگاه مردانه مهر یکی از با سابقه ترین و فعالترین آرایشگاه های موجود در شرق تهران بزرگ می باشد. در آرایشگاه مردانه مهر اساتید حرفه ای منطبق با استانداردهای آرایشی و پیرایشی جهان و با گذراندن دوره های مختلف در داخل و خارج کشور خدمات مختلفی از قبیل الصلاح و گریم داماد، ارائه مدل های متنوع، مراقبت های پوست و مو و خدمات دیگر در بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می شود. این آرایشگاه از 12 تا 22 غیر از روزهای جمعه باز است.

آدرس: ميرداماد . ميدان محسني ، خيابان شاه نظري كوچه دهم

تلفن: 9121982258

معرفی میکنیم؛ آرایشگاه مهدی؛ بهترین آرایشگاه مردانه در تهران

 

در آرایشگاه سان سالن با موهایتان بدرخشید

آرایشگاه سان سالن هر چند در زمینه تخصصی مراقبت های مو و پوست دارای کارنامه بسیار درخشانی می باشد. با این وجود این آرایشگاه حرفه ای که از تیم کاربلد و حرفه ای تشکیل شده است فعالیت های خود را بیشتر در زمینه گریم و پیرایش موی داماد  متمرکز کرده است. سان سالن بدون شک به دلیل قابلیت های بسیاری که در این زمینه دارد می تواند در گروه بهترین آرایشگاه مردانه در تهران قرار گیرد و از این نظر یک استثنا به شمار می رود.

آدرس: تهران، اتوبان یادگار امام جنوب،  انتهای سعادت آباد (فراز)، بلوار بهزاد، ساختمان هانى، طبقه ۲

تلفن: ۲۲۳۸۶۲۱۴

 

آرایشگاه مردانه آرت vip  ؛ یک استثنا

آرایشگاه مردانه آرت vip  برخلاف روال معمول یک آرایشگاه تخصصی و حرفه ای در زمینه پیرایش و اصلاح مو می باشد. مدیریت این آرایشگاه علیرضا شفیعی دارای سابقه طولانی(در حدود 20 سال) در این زمینه می باشد. وی همچنین مدارک معتبری را در زمینه مراقبت های پوست و مو و نیز دوره های مختلفی را به منظور کسب مقام مدرس آرایشگری در کشورهای هلند، انگلستان، ایتالیا و آمریکا سپری نموده است. بنابراین با اطمینان خاطر به سراغ آرایشگاه  آرت vip  یا بهترین آرایشگاه مردانه تهران بیایید.

آدرس: خیابان شریعتی ، خیابان قبا ، پلاک 6 ، واحد 12

تلفن: ۲۲۸۴۸۴۴۰

آرایشگاه مردانه آرت vip  ؛ یک استثنا

آرایشگاه هیپی؛ شاد باشید و زیبا

یکی از رموز جذابیت داشتن موی زیبا و صورت صاف و شاداب می باشد. کادر مجرب و حرفه ای آرایشگاه هیپی به عنوان بهترین آرایشگاه مردانه تهران توانسته است در طول دوران فعالیت خود به بهترین نحوی پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد. این آرایشگاه مدرن با بهره گیری از کادر حرفه ای خدمات مختلفی را در زمینه تقویت و مراقبت پوست و مو ارائه داده است. هر چند بیشتر تمرکز و حوزه فعالیت این آرایشگاه روی گریم و پیرایش داماد بوده است با این وجود همچنان بر قابلیت ها و تواناییهای خود در طی سالیان اخیر افزوده است.

آدرس: تهران، بلوار ابوذر، پل پنجم، خیابان ده حقی، پلاک ۱۰۴

تلفن: ۳۳۸۲۱۷۸۵

آرایشگاه مردانه و پیرایش ژست

مطمئنا همانطور که از نام آرایشگاه ژست بر می آید پس از یک بار مراجعه به این مرکز مجهز و حرفه ای ترجیح می دهید تا موها و پوستتان را به این آرایشگاه تخصصی و پرطرفدار بسپارید. خدمات تخصصی در زمینه پیرایش مو و مراقبت های پوست از جمله فعالیت هایی است که این آرایشگاه به عنوان بهترین آرایشگاه  مردانه تهران  در این مجموعه به مشتریان و نیز دامادهای عزیز انجام می دهد. با آرایشگاه ژست یقینا می توانید مدعی جذابیت باشید و ژست خاص خودتان را بگیرید. ساعت کاری این آرایشگاه از 9.45 تا 21 شب می باشد.

آدرس: خیابان دماوند ، خیابان یونسیان ، پلاک 24 ، پیرایش ژست

 

آرایشگاه هیرکات؛  هنر، تخصص و خلاقیت

بدون شک بهترین آرایشگاه مردانه تهران می تواند به شرطی که توانایی تطبیق و روزآمد کردن دانش و به اصطلاح اهل فن هنر قیچی خود را با جدیدترین مدل ها و متدهای طراحی مو داشته باشد به روند ماندگار بودن خود در این مقام ادامه دهد. آرایشگاه هیرکات توانسته است با بهره مندی از توان و خلاقیت بی نظیر در ارائه مدل های متنوع موی سر همچنان در این مقام بدرخشد. برای این که جا نمانید نوبتتان را  از قبل رزرو کنید. می توانید یک بار امتحان کنید کافیست  فقط یک بار به آدرس زیر بیایید:

آدرس: بزرگراه همت – خیابان بنی هاشم-  خ قدیری – آرایشگاه هیرکات

تلفن: ۲۶۳۲۷۲۵۳

آرایشگاه هیرکات؛  هنر، تخصص و خلاقیت