انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه همواره یکی از دغدغه های اساسی بانوان عزیز بوده است. لزوما برای برخورداری از یک آرایشگاه زنانه مناسب که بتواند دارای تمام شرایط موجود به منظور میکاپ و سایر خدمات تخصصی باشد باید شرایط ویژه ای در نظر گرفته شود.

 

انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه می ‌تواند ضمن برخورداری فرد از خدمات تخصصی همچنین از نظر بار روانی امنیت خاطر را نیز برای بانوان عزیز به همراه داشته باشد. ما در این مطلب سعی کرده ایم تا با معرفی ۱۰ آرایشگاه برتر زنانه ضمن آشنایی شما با این آرایشگاه ها مشخصات کلی و اطلاعات مناسبی را در زمینه بهترین آرایشگاه زنانه در اختیار شما قرار دهیم. یقیناً شما پس از از پایان این مطلب می‌توانید آرایشگاه مناسب خودتان را انتخاب کنید.

البته بدین منظور ابتدا لازم است تا هدف خودتان از رفتن آرایشگاه  مشخص کنید. آرایشگاه های زنانه  به مراتب دارای حساسیت های بیشتری نسبت به آرایشگاه های مردانه می باشند و از همین رو رعایت برخی نکات و قواعد لازم است تا بتوان به انتخاب دقیقی در این زمینه دست زد. در ادامه پیشنهاداتی را  برای شما مطرح می کنیم که می تواند شما را در انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه یاری برساند.

 با نوین مگ همراه باشید

 

قبل از انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه پیشنهاد می کنیم

 

1-نوع خدماتی را که می خواهید در بهترین آرایشگاه زنانه به شما ارائه شود را تعیین کنید.

اگر شما قصد دارید که صرفاً به منظور میکاپ یا آرایش و پاکسازی صورت و سایر خدمات تخصصی پوست و مو آرایشگاه مراجعه کنید باید به وضوح آرایشگاه های مناسبی را ذکر کرد که می‌توانند این خدمات را به شما ارائه دهند . البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که بعضی از آرایشگاه ها صرفا روی خدمات عروس تمرکز دارند و سایر خدمات عمومی را به طور محدودی ارائه می دهند. در اصطلاح به این آرایشگاه ها عروس سرا یا سرای عروس هم گفته می شود.

به عنوان مثال در صورتی که قصد دارید تا موهایتان را کوتاه کنید یا به تقویت پوست و موی تان بپردازید بهتر است به آرایشگاهی مراجعه کنید که بیشتر در این زمینه ها تخصص داشته و خدمات خود را ارائه می دهد.  ولی اگر قصد دارید تا هم در زمینه مراقبت از پوست و نیز ترمیم موهایتان خدمات تخصصی دریافت کنید باید آرایشگاهی را انتخاب نمایید که بیشتر به این جنبه اهمیت می دهد.

2-با خدمات ارائه شده در بهترین آرایشگاه زنانه بیشتر آشنا شوید

در آرایشگاه هایی که معمولاً دارای شعبات مختلفی هستند و به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه در ایران شناخته می‌شوند خدمات مختلفی ارائه می‌شوند. خدمات مربوط به مراقبت از پوست مراقبت از مو مراقبت از ناخن و همچنین خدمات مربوط به مژه و ابرو یا کراتینه کردن مو از جمله مواردی هستند که در این آرایشگاه‌ها انجام می گیرد. همچنین اگر خدماتی که شما انتظار دارید در آرایشگاه مربوطه برای شما انجام شود  می باشد می توانید تقریباً به بیشتر آرایشگاه‌های زنانه مراجعه کنید به شرطی که از اعتبار و سوابق آن اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید.

3-از دسترسی آسان به ارایشگاه مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

بعضی از مراکز پیرایش و میکاپ از محل سکونت شما فاصله زیادی دارند و از همین رو نمی توان زودتر به آن دسترسی پیدا کرد. پیشنهاد میکنیم یکی از ملاک هایی که برای انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه در نظر دارید به نزدیکی محل قرارگیری آرایشگاه مربوطه با محل سکونت شما باشد تا از این طریق هر زمان که توانستید در آرایشگاه مورد نظر حضور پیدا کرده و از خدمات مورد نظر بهره مند شوید.

4-بهترین آرایشگاه زنانه باید از وجود تجهیزات و دستگاه های مناسبی برخوردار باشد.

داشتن تجهیزات مناسب و کارآمد برای یک آرایشگاه از ضروری ترین مواردی است که می تواند به منظور تعیین آن در نظر گرفته شود. این تجهیزات باید با نیازها و فعالیت های آرایشگاه هم سویی و تطابق کامل داشته باشد. فراموش نکنید حتی جزئی ترین وسایل آرایشی از قبیل قیچی تا دستگاه های پیشرفته در این زمینه موثر است.

5-بهترین آرایشگاه زنانه  باید سیستم نوبت دهی دقیقی باید داشته باشد.

در واقع هر چند این معیار شاید از نظر شما چندان قابل اهمیت نباشد ولی زمانی که شما در زمان مناسب در محل آرایشگاه مورد نظر حضور پیدا می کنید بدین معنی می باشد که می توانید خدمات مورد نظرتان را نیز دریافت نموده و وقتتان به بطالت سپری نشود. از همین رو رزرو و امکان تعیین وقت قبلی و نظم در نوبت دهی یکی از معیارهای انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه می تواند باشد.

6-بهترین آرایشگاه زنانه باید دارای مجوزهای قانونی و بهداشتی باشد

بدین معنی که در انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه دقتی کنید که دارای مجوز کسب و کار از مراجع قانونی و همچنین اخذ کارت بهداشت و سلامت توسط پرسنل و کادر آرایشگاه ضروری می باشد. از این رو که هر نوع  سهل انگاری در انجام این کار و عدم استریل بودن وسایل مورد نیاز می تواند موجب انتقال انواع بیماری ها برای افراد مختلف شود. همچنین مواد مورد استفاده نیز اصل و با کیفیت بوده که معمولا نظارت لازم در این زمینه توسط تیم های بهداشت به صورت دوره ای انجام می گیرد.

7-بهترین آرایشگاه زنانه باید قیمت منصفانه ای برای ارائه خدمات داشته باشد.

بدین معنی که زمانی می توان همه چیز را تکمیل شده فرض کرد و به انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه دست پیدا کرد که قیمت های ارائه خدمات  در این مراکز منصفانه و منطبق با تعرفه های مصوب سازمان اصناف باشد. معمولا بهترین آرایشگاه زنانه دارای تابلوی مشخصی به منظور اعلام نرخ مصوب خدمات مورد نظر می باشد که در معرض دید عموم قرار می گیرد.

8-بهترین آرایشگاه زنانه بهتر است دارای امکانات جانبی مناسبی باشد.

برخی از بانوان که در جستجوی بهترین آرایشگاه زنانه در تهران یا سایر شهرهای کشور هستند ترجیح می دهند تا محل مورد نظر دارای امکانات کافی از قبیل پارکینگ اختصاصی، سیستم صوتی و تهویه مطبوع مناسب و نیز سالن جداگانه برای بازی کودکان باشد. داشتن کافی شاپ یا سالن پذیرایی نیز می تواند از امتیازات بهترین آرایشگاه زنانه برشمرده شود.

ویژگیهای بهترین آرایشگاه زنانه

با توجه به توضیحاتی که ارائه گردید می توان ویژگیهای بهترین آرایشگاه زنانه را به صورت زیر برشمرد:

  • فضای کافی برای انجام خدمات آرایشی
  • بهره گیری از پرسنل مجرب و حرفه ای
  • برخورداری از سالن های مجهز و دستگاه های پیشرفته
  • امکانات جانبی مناسب
  • قیمت منصفانه خدمات
  • دارا بدون مجوزهای قانونی کار و کسب
  • رعایت اصول بهداشتی
  • تنوع خدمات
  • دسترسی آسان
  • جلب رضایت مشتریان

با توجه به ویژگی ها و مواردی که در مطالب فوق به آنها اشاره کردیم در این بخش از مطلب قصد داریم شما را با بهترین آرایشگاه زنانه آشنا سازیم که ضمن دارا بودن ویژگیهای ذکر شده همچنین از خدمات متنوع و نیز تخصصی بهره مند هستند.

1- پیشنهاد ما فقط بهترین آرایشگاه زنانه یا تیارا

آرایشگاه تیارا که آن راسالن زیبایی و عروس تیارا نیز می نامند حدود 7 سال است که افتتاح گردیده و در طی این مدت توانسته است خدمات متنوع و قابل توجهی را به بانوان عزیز و عروس خانم ها ارائه دهد. همچنین این آرایشگاه غیر از خدمات تخصصی در خصوص پوست و مو از یک باشگاه ورزشی بانوان و نیز امکانات دیگری از قبلی مزون عروس، آتلیه عکاسی و سایر خدمات آرایشی و پیرایشی بهره مند می باشد.

سالن مجهز و بهره مندی از تیم حرفه ای از آرایشگران زن و نیز استفاده از برندهای معتبر جهانی در بین محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده در آرایشگاه زنانه تیارا توانسته است این آرایشگاه را در زمره بهترین آرایشگاه زنانه مطرح کند. ساعات کار این آرایشگاه  هر روز از ساعت 10 تا 19 می باشد و درهای آن به روی بانوان عزیز باز است.

آدرس:  تهران، فرمانیه شرقی، خیابان لواسانی، بعد از برج های فرمان، بن بست نیلوفر، پلاک 3

تلفن: 22838940

 

2-آرایشگاه و سالن زیبایی گیوا

آرایشگاه زنانه گیوا در واقع یک یک مجموعه سالن زیبایی و آرایشی می باشد که توسط کادر مجرب و آموزش دیده خدمات متنوعی را در زمینه مراقبت های پوست و مو به انجام میرسانند.

این آرایشگاه با دارا بودن چهار شعبه در ولنجک، مرزداران، تهرانپارس  و سعادت آباد به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه در تهران شناخته می شود. از مهمترین خدمات تخصصی که در این آرایشگاه انجام می گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-اپیلاسیون و خدمات  مراقبتی پوست با بهره گیری از مواد طبیعی و بدون عوارض و حساسیت های پوستی

-خدمات تخصصی در زمینه مو و ناخن از قبیل کراتینه کردن، هیرکات های جدید، از بین بردن انواع موخوره، پدیکور، مانیکور و طلاکوب کردن ناخن

– خدمات کامل عروس از قبیل  vip عروس، گریم سینمایی و میکاپ مخصوص

-خدمات متنوع در زمینه قرینه سازی ابرو، ماساژ با استفاده از دستگاه های مخصوص و پاکسازی پوست

آرایشگاه گیوا هر روز هفته از 7.30 تا 8 شب باز است.

آدرس: استان تهران، تهران، منطقه ۲، بلوار دریا، نبش خیابان رامشه

تلفن: 88088349

3-آرایشگاه زنانه بانو پرواز

بدون شک یکی دیگر از بهترین آرایشگاه زنانه در ایران را  می توان آرایشگاه زنانه بانو پرواز نامید. این آرایشگاه که دارای سابقه درخشانی در مورد آرایش و زیبایی عروس و نیز میکاپ های مختلف بانوان ایرانی می باشد غیر از خدمات تخصصی و کامل از کادر حرفه ای و بسیار خوش برخوردی بهره مند است. خدمات ارائه شده از قبیل کراتینه کردن مو، مش و نیز مراقبت های پوستی و لایه برداری با بهترین کیفیت و با استفاده از جدیدترین دستگاه های موجود انجام می گیرد.

در سالن زیبایی و عروس بانو پرواز نیازی ندارید تا احساس بیگانگی کنید. فضا بسیار آرام و صمیمی به نظر می رسد و از همین رو غیر از تجربیات دیگران می توان گفت که این آرایشگاه هم از لحاظ کیفی و هم از نظر بازخوردهای مشتریان به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه در تهران می تواند محسوب شود. ساعات کار این آرایشگاه همه روزه غیر از روزهای جمعه از ساعت 10 تا 18 می باشد.

آدرس: خیابان شریعتی پایین تر از بهار شیراز جنب تالار ضیافت پلاک ۳۶۱

4- آرایشگاه زنانه گل آرا

یکی دیگر از حرفه ای ترین آرایشگاه های موجود در تهران که می توان آن را به نوعی در ردیف بهترین آرایشگاه زنانه نیز به شمار آورد سالن زیبایی گل آرا می باشد. این آرایشگاه معروف که 14 سال در زمینه انواع میکاپ و خدمات تخصصی عروس فعالیت دارد.

بهره مندی از بهترین پرسنل مجرب در زمینه مراقبت های پوست و مو و نیز مجهزترین سالن و دستگاه های پیشرفته توانسته است به این آرایشگاه جلوه دیگری ببخشد. در ضمن غیر از خدمات عمومی برای بانوان ایرانی عروس خانم ها نیز در هنگام مراجعه و ثبت نام از آرایشگاه زنانه گل آرا  به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه می توانند از 50 درصد تخفیف ویژه نیز برخوردار شوند.

آدرس : فلكه دوم تهرانپارس خيابان فرجام مابين عادل و زرين -پلاك ٧٨

تلفن: 77736822

5-آرایشگاه زنانه پرنسس

یکی دیگر از آرایشگاه های معتبر که در تهران فعالیت داشته و در طی 17 سال فعالیت خود توانسته است کارنامه درخشانی را از خود برجای بگذارد آرایشگاه و سالن زیبایی پرنسس می باشد. بخش عمده ای از فعالیت های این آرایشگاه که به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه در تهران شناخته می شود از گواهینامه و مجوزهای داخلی و بین المللی ویژه ای در این زمینه برخوردار می باشد.

یکی از مزیت هایی که ای آرایشگاه در مقایسه با سایر آرایشگاه های موجود در تهران بزرگ دارد برخورداری از روش نوبت دهی یا رزرو اینترنتی و تکمیل فرم های مربوطه از قبل می باشد. شما می توانید مانند اغلب آرایشگا ههای موفق در زمینه آرایش و میکاپ های مختلف از قبیل مدل های موجود در این آرایشگاه را ببینید و مدل دلخواه خودتان را تعیین کنید. برای مراجعه به آرایشگاه زنانه پرنسس یا بهترین آرایشگاه زنانه در تهران می توانید هر روز از ساعت 9 تا 17 در آنجا حضور پیدا کنید.

آدرس: سعادت آباد-بین میدان سرو و شهرداری- انتهای خیابان بخشایش- خیابان هفدهم- مجتمع تجاری عرفان-طبقه اول- واحد 102

تلفن: 22074853-22063770

6-آرایشگاه زنانه گل سرخ

یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین آرایشگاه های زنانه در تهران که به نوعی بهترین آرایشگاه زنانه نیز محسوب می شود آرایشگاه زنانه گل سرخ می باشد. این آرایشگاه که می تواند قدیمی ترین آرایشگاه تهران نیز نامیده شود فعالیت خود را از سال 1347 شروع کرده و توانسته است در این زمینه به تجارب درخشانی دست پیدا کند.

استفاده از سرویس های خدماتی جدید و نیز سالن  تجهیز شده با جدیدترین دستگاه های مورد نیاز در زمینه مراقبت های پوست و مو و نیز خدمات تخصصی عروس  نام این آرایشگاه را در شرق تهران( تهرانپارس) به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و  نخستین گزینه مطرح کرده است.

آدرس: تهرانپارس- نرسیده به فلکه اول- خیابان بهار یا خیابان شهید حسینی- روبروی ساختمان سابق گل سرخ- ساختمان مهرگان- پلاک 71- طبقه دوم

تلفن:77727998 و77727468 و77727469

7-آرایشگاه فرح

آرایشگاه زنانه فرح به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه در جردن شناخته می شود. خدمات تخصصی در زمینه پوست و مو و نیز تمرکز بر روی گریم و میکاپ مدرن عروس فقط بخش کوچکی از فعالیت های این آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه به شمار می رود. این آرایشگاه که دارای سوابق درخشانی می باشد اغلب ویژگیها و مزیت های یک آرایشگاه معتبر را دارا بوده و از این نظر با بزرگترین آرایشگاه های موجود در سطح کشور برابری می کند.

لازم به ذکر است به علت فعالیت های فشرده در زمینه آرایش عمومی و تخصصی عروس ساعات کاری این آرایشگاه از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر تعیین شده است. در ضمن در صورتی که بنابر دلایلی نتوانید روزهای کاری در این آرایشگاه حضور پیدا کنید می توانید در روزهای تعطیل با مدیریت این آرایشگاه هماهنگی نموده و در این مکان حضور پیدا کنید.  اگر هم در صف انتظار ماندید غصه نخورید بهترین آرایشگاه زنانه اینترنت رایگان هم دارد.

آدرس: جردن، خیابان تابان ، نبش خیابان نور، مجتمع نور، طبقه اول، واحد ٣

تلفن جهت رزرو و تماس: ۰۹۱۲۲۹۰۳۳۵۱

معرفی 10 آرایشگاه برتر مردانه

8- آرایشگاه زنانه فرجی

از جمله بهترین آرایشگاه زنانه در تهران می توان به آرایشگاه زنانه فرجی اشاره کرد که مدیریت این سالن زیبایی تخصصی مو و پوست را خانم مهری فرجی بر عهده دارند که دارای سابقه سی ساله در امر آرایشگری و همچنین آموزش دوره های آرایشگری بانوان می باشد. انواع خدمات زیبایی بانوان از قبیل میکاپ، رنگ و مش و خدمات ناخن و کوتاه کردن مو و مدل های مختلف آن از زمره فعالیت های این آرایشگاه با سابقه در این زمینه به شمار می رود. همچنین خدمات اپیلاسیون و نیز زیبایی عروس نیز از سایر خدمات ارائه شده توسط آرایشگرهای حرفه ای و مجرب در آرایشگاه زنانه فرجی به شمار می رود.

 

آدرس: خ ولیعصر سه راه فاطمی روبه رو مترو جهاد کوچه عبده پلاک 57 طبقه همکف واحد 1 بانو فرجی

تلفن: 86037029 -86037042-88801594

9-آرایشگاه زیبایی شبنم نظیف (ویس)

یکی دیگر از آرایشگاه های معتبر و خوشنام در زمینه خدمات مختلف آرایشی و نیز خدمات تخصصی عروس آرایشگاه زنانه شبنم نظیف می باشد. در این سالن آرایش و زیبایی انواع خدمات مراقبتی و پاکسازی پوست از قبیل اپیلاسیون و نیز انواع خدمات ناخن، مو و خدمات دیگری مانند اکستنشن مژه و آرایش دائمی نیز صورت می گیرد. از همین رو می توان آن را یکی از سالن های لوکس و منحصر به فرد  یا بهترین آرایشگاه زنانه تهران در زمینه خدمات پوست و مو برای بانوان و به خصوص عروس خانم های جوان برشمرد. این آرایشگاه  هر روز هفته از ساعت 9 صبح تا 22 شب باز و آماده استقبال از مشتریان می باشد.

آدرس :

تهران , ولنجك، نبش خيابان هجدهم، ساختمان خليج فارس، طبقه سوم، واحد 301

تلفن: 22424533 تا 35

10-بیتارا

بیتارا یکی از زیباترین و به اصطلاح لوکس ترین آرایشگاه های زنانه در تهران به شمار می رود که به نوعی می توان آن را بهترین آرایشگاه زنانه  نیز برشمرد. محیط زیبا و دکوراسیون جذاب توانسته است این آرایشگاه را به عنوان یکی از تخصصی ترین آرایشگاه های مورد نظر مطرح سازد. غیر از استقبال بی نظیر از جانب پرسنل حرفه ای این آرایشگاه نکته دیگر خدمات مدرن و کاملا روزآمد در زمینه مو و پوست برای بانوان و عروس خانم های عزیز می باشد. این ارایشگاه هر روز از ساعت 8 صبح تا 21 شب باز است.

آدرس: میدان هروی، ابتدای خیابان گلزار، پلاک ۱۷۴، واحد ۲، طبقه اول

تلفن: 22933034